Народний депутат Іван Винник від "Блоку Петра Порошенка" залишився без престижного BMW 750 Li через те, що не зміг погасити кредитний борг.

Про це повідомляє kp.ua. Автомобіль виставлять 20 жовтня на аукціон арештованого майна, і будь-який бажаючий зможе його придбати.

Винник в 2008 році, будучи бізнесменом, оформив банківський кредит на покупку BMW. Ціна на нього становила 177 тисяч доларів. Кредит він оформив на 131 тисячу доларів.

Нардеп так і не погасив борг, а банк подав до суду. У справі винесли рішення - вилучити автомобіль у рахунок погашення заборгованості і виставити його на продаж.

Винник не планує викуповувати преміум седан і вибирати новий. У нього вже є не менш дорогий позашляховик Audi Q7, оформлений на парламентського помічника.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 18 вересня: фінанси тельців, самовираження левів та неуважність стрільців Сховатись більше не вийде: ТЦК почали вручати повістки новим способом Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, чиновники держпідприємства "Укрзалізниця" відмовляються звітувати про власні статки.