В середньому, щоб дістатися на роботу, українці витрачають годину часу. Понад годину вранці та ввечері займає дорога в офіс у кожного п'ятого. Третина респондентів змушена пересідати з одного транспорту на інший.

Про це повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua. Найпопулярнішим транспортом залишається все ж комунальний. Лише частина українців може пересуватися на власному автомобілі.

Як правило, поїздка на роботу — процес нудний і втомливий. На настрій працівника впливає велика кількість людей, затори на дорогах та можливість запізнитися. В результат, це негативно впливає на працездатність. Тому працедавці, як бонус вказують на зручне розташування власного офісу. Час на дорогу не входить у робочий та не оплачується, а тому працювати неподалік дому вважається розкішшю й не доступна для мешканців великих міст.

Читайте також: В Бориспіль – на нових електроавтобусах

Більшість працівників, а саме 61%, добираються на роботу лише одним видом транспорту, 32% — двома, 6% — трьома. Трьома видами транспорту користується лише 1% опитаних. Двоє із п'яти працівників користуються послугами маршрутного таксі, а понад третина їздить на роботу на метро. Трохи менше чверті громадян добирається на тролейбусі, автобусі або трамваї.

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

В той же час якістю обслуговування громадським транспортом задоволені лише 5% опитаних, а маршрутними таксі - 7%. Пішки ходять на роботу 16% працівників, але це переважно ті, хто живе поряд з офісом. Перевагу велосипеду віддають лише троє зі ста опитаних.