Українські меломани відкрили для себе музичну машину часу світового масштабу. На сайті radiooooo.com можна прослухати мелодії різних культур, континентів та років, починаючи 1900-ми та до наших днів.

Кореспонденти Знай.ua вирішили зробити невеличкий тест-драйв ресурсу, який також доступний для мобільних пристроїв на ОС Android та iOs.

Музику на сайт може завантажувати будь-який зареєстрований користувач. А реєстрація - проста, для цього достатньо підтвердити електронну адресу. Перш за все, на головній сторінці відкривається мапа світу із окресленими політичними кордонами. Білим кольором підсвічуються країни, музику яких ще не завантажили на сайт. До країн, які поки не можуть похвалитися своїми треками та виконавцями, опинились Іран, Таджикістан, Афганістан, Непал, Гондурас, кілька африканських країн та Білорусь.

Читайте також: Пісня Ріанни із елементами садо-мазо очолила хіт-парад (відео)

Після мапи можна обрати рік, сегментований десятиріччями. Наприклад, якщо обрати 1990, то почне програватися пісня із альбому, який випустили у період із 1990 по 2000. Треки не обмежують стилістично. При виборі композиції можна поставити відмітку навпроти "Повільної" або "Швидкої" композиції.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

Сучасна українська музика на мапі представлена доволі артовим гуртом, який створили на базі театру "Дах" - "Даха Браха". Ранні виконавці - хори, класичні композиції Леонтовича та пісні Софії Ротару. Українська оперна співачка Соломія Крушельницька чомусь потрапила до Польщі, певно через те, що її платівку у 1902 році видала не наша країна.

Російські виконавці представлені Леонідом Утьосовим, ранньою Аллою Пугачовою, знаменитим гуртом "Кіно" із Віктором Цоєм. Американців 2000-х презентує відомий кавер-виконавець Richard Cheese, а Британію 1960-х - Rolling Stones. Серед гуртів - багато маловідомого матеріалу і доволі незвичних для масового попу композицій. Наприклад, канадський рок, алжирське фламенко та автралійське техно-диско у вкладці "Наші дні" (now).

Всі пісні, завантажені на сайт, мають посилання на платне завантаження через офіційні маркети, є можливість поділитись із друзями у соціальних мережах композицією, яка сподобалась, проголосувати чи вподобати композицію можуть лише зареєстровані користувачі.

В цілому, така платформа може бути класним стартом для маловідомих виконавців. Наприклад, якщо завантажити якісне аудіо, виконавцем теоретично може зацікавитись класний продюсер. Також, цікаво слідкувати за мапою та роками: як змінювалась музика, якість записів та підхід до створення мелодій.