Страхові компанії повинні постраждалим в аваріях близько 300 млн гривень, передає "Газета.ua".

За 8 років закрилися 50 страхових компаній. Почастішали випадки, коли людина потрапляє до аварії та не отримує страховку. Потерпілі скаржаться на компанії "Гарант-Авто", "Україна", "Нова", "Скайд" та "Уеска".

"Звичайний споживач не зможе визначити, надійний страховик чи ні. Неважливо, скільки років на ринку працює компанія. Фірми продаються, приходить нове керівництво", – повідомила виконавчий директор Української федерації убезпечення Галина Третьякова.

Читайте також: 4 способи зменшити вартість страховки для авто

За її словами, за страховий ринок відповідає Національна комісія, яка дає і забирає ліцензії у страховиків. Процедуру банкрутства виписують тільки для компаній, що займаються виробництвом, продажами.

Популярні новини зараз
Доведеться двічі розщедритися: українців повторно змусять сплатити податки Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", почастішали випадки шахрайства в страхових компаніях.