Із сучасним ритмом життя далеко не всі встигають як слід підготуватись до Нового року. Проте, якщо ви багато і наполегливо працюєте, у вас має вистачити коштів на свято напрокат.

Кореспонденти Знай.ua вирішили поцікавитись, у скільки це вам обійдеться: сніг, Дід Мороз, ялинка, і навіть бабуся, яка почитає різдвяну казку на ніч. Все можна замовити за певну платню.

1. Спокуслива снігурка із мішка

800-1 300 гривень

Дорослий подарунок можуть зробити для себе як чоловіки, так і жінки. Це може бути еротичний танок Санти, або дівчина, яка вистрибує із його мішка. Мінімальні вісімсот гривень коштуватиме недосвідчений танцюрист. Якщо привітання відбувається із розіграшем, тобто спочатку Дід Мороз виглядає звичайним, дарує всім дарунки, а потім раптово під музику починає роздягатись - то вам треба буде додатково доплатити 200 гривень.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

"За таксі Снігурці також має сплатити замовник. Якщо вона у вас вистрибуватиме із торта, то муляж напрокат коштує 3 тисячі гривень у Києві. У Львові таку послугу не надаємо. Справжній торт обійдеться у 20 тисяч гривень. Мішок, із якого вона вистрибне - підготуйте самі. В нас таких розмірів немає", - розповіли Знай.ua у одній із популярних агенцій, де можна замовити стриптиз.

Цікаво, що фотографії всіх танцюристів є у вільному доступі на сайті, де всі охочі можуть обрати бажаного стриптизера.

2. Дід мороз для дітлахів

400 - 4 000 гривень

Здійснити дитячу мрію можна за помірну ціну: сюди ввійде спілкування із казковим героєм протягом 20-30 хвилин, привітання, вручення подарунку (який ви, звісно, придбаєте заздалегідь). У парі зі Снігурочкою, виклик коштуватиме дорожче. Аніматори також можуть погратись із дітьми за окрему платню.

Читайте також: На корпоративи пропонують "мавпочок на забій" (фото)

Якщо казка має подзвонити до вас у двері рівно о 12 ночі, то така послуга коштуватиме максимальні 4 тисячі гривень. Але чи не більшого варта щира радість вашої дитини та віра у диво?

3. Ялинка у горщику

235-3 000 гривень

Новорічне дерево коштує від 25 (із гілок) до близько 3 000 гривень. Але є і більш гуманні варіанти - наприклад оренда ялинки на кілька днів, або купівля у горшку.

Орендувати ялинку виявилось недешевим варіантом. Надаються ялинки по 1,4-3 метри, і в залежності від сорту відповідно коштують. Проте для екології це корисно: ліси не вирубують, а підприємці щороку здають ялинки у контейнері з землею повторно. Невеличке деревце у горщику можна придбати і доглядати самостійно.

"Придбала за 235 гривень невеличке деревце. Вже прикрасила. Купувати треба у офіційних точках: купуючи стихійно, ризикуєте після нового року побачити, як ялинка скине голки і помре через шкідників. Дерево полюбляє вологу, а навесні я висаджу своє у дворі будинку", - розповіла Знай.ua мешканка столиці Тетяна.

За великого бажання можна залишити ялинку далі "жити вдома", проте вона потребуватиме особливого догляду.

4. Будиночок для вечірки

2 000 - 45 000 гривень

Не у всіх із запропонованих варіантів можна відшукати комин, проте сауна є у кожному третьому. На новорічні свята ціни швидко злітають вгору. Найдешевші варіанти - у передмісті.

Найдорожчий варіант, який ми знайшли прямо у Києві, це - триповерховий будиночок на воді із 5-ма спальнями та тренажерним залом. Його пришвартували коло моста Патона, майже у центрі міста. У ньому навіть є басейн, для особливо вибагливих гостей.

"Намагались у Києві орендувати звичайну квартирку на двох із дівчиною - на новорічну ніч. Нам "заломили" ціну у півтисячі гривень, і менше, ніж на дві доби, здавати відмовляються. Тобто тисяча гривень, а ще ж і стіл треба накрити, і подарунки придбати", - розповів системний адміністратор Андрій.

5. Сніг

300 - 4 000 гривень

Погода стоїть дощова, а снігу всім дуже хочеться. Генератори штучного снігу мають різну вартість та потужність. Щось згенерує легкий снігопад, а щось - засипле цілу гору, щоб можна було покататись на лижах.

Майте на увазі, окрім генератора в оренду, треба буде придбати спеціальний розчин, із якого робиться власне це зимове задоволення. 4,5 літри речовини коштує, за оголошеннями, 275 гривень.

До речі, для підсилення ефекту можна додатково взяти у оренду генератор туману. У звичайних умовах, його використовують аграрії для підтримання певного рівня вологості та дезинфекції, проте, у нашому випадку, він може послужити для створення необхідної погоди.

6. Лижі, сноуборди

75-200 гривень

Не відомо, чи порадує нас новорічна ніч снігом, проте провести її на лижах або сноуборді - цікавий варіант для екстрималів. Спорядження у столичному ПРотасовому Яру можна орендувати приблизно за 150 гривень за три години. Окремо орендуються лижні палиці, шолом і різні додаткові атрибути.

Читайте також: ТОП-9 місць, куди поїхати на Новий рік

Цікаво, що на Драгобраті наразі купа снігу і ціни на оренду 75-95 гривень на цілий день. Щоправда туди ще треба дістатись - із пересадками через Івано-Франківськ, Ясіня тощо.

7. Друг

100 гривень

Українці ще не вигадали спеціалізованого ресурсу для послуги дружби напрокат, на відміну від самотніх мешканців Російської Федерації, де давно працює uslugadrug.ru. Проте, у групах у соціальних мережах, на форумах та дошках безкоштовних оголошень в інтернеті можна відшукати собі компанію.

Наприклад, підприємливий студент зі Львова пропонує себе в якості друга напрокат. За 100 гривень - прогуляється по місту, розповість місцеві байки та легенди і вип'є із вами пива.

У Києві можна знайти незнайомців для спільного святкування Нового року на рівноправних засадах - достатньо написати відповідний пост у спільноті Вконтакті "Ищу. Киев", на яку підписано понад сто тисяч мешканців столиці.

Читайте також: ТОП-7 новорічних подарунків, які зроблять вас знаменитими

Загалом, практика орендувати членів родини широко відома у всьому світі. У Польщі, наприклад, можна запросто замовити бабусю, яка почитає вашим діткам казки на ніч, у Китаї на свята можна отримати таким чином другу половинку, а у США чоловіки орендують дружин, яка може навіть посварити його за пізнє повернення додому. Місцеві психологи вважають, що сильна стать таким чином морально готується до шлюбу.

Під час пошуку інформації для статті, кореспонденти віднайшли ще безліч цікавих варіантів: від оренди білого роялю та лімузину, до перфоратора.

А що саме ви хочете побачити на своєму Новому році напрокат - вирішувати вам.

Веселих свят!