Країною "гуляють" чутки про вибори, а це значить, що скоро депутатам доведеться запрошувати зірок, щоб прославляти партії та агітувати. Як і політична реклама, такі концерти по грошах звісно вдарять по кишенях політиків значно більше, ніж організація звичайного концерту.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВажливо не прорахуватися, та не забути про особливий побутовий райдер талановитих співаків України. Кореспонденти Знай.ua поцікавились примхами та необхідними умовами виступу кількох цікавих артистів.
Нагадаємо, до побутового райдера зірок найчастіше враховуються наступні параметри: наявність гримерних кімнат, харчування, охорона, проїзд та проживання.
1. Три коня та зграя хортів для Суперблондинки
Оля Полякова має цікавий підхід до райдера. Вона оголосила, що не погодиться виступати, якщо по місту її не кататимуть на "трійці гнідих" із зграєю хортів. Додатково зазначається, що вона у компаньйонках має кізоньку Гретхен, для якої у гримерці мають підготувати іменну тарелю із соковитим листям дуба. "Після прочитання райдеру, його треба згодувати ведмедям", - підсумовує креативна співачка.
Читайте також: ТОП-10 способів потрапити за лаштунки до зірки
Жартівливий список іде у розсилку від менеджерів Полякової для поліпшення настрою організаторам концерту. На його зміну є більш-менш прийнятні умови від Олі: люстерко не менше двох метрів 50 сантиметрів у висоту, щоб на себе можна було дивитись на підборах та у високому кокошнику. Також співачка замовляє лише французьку мінеральну воду, три білих рушники та пляшку рожевого шампанського елітного сорту.
2. Жовто-блакитні повітряні кульки
Іван Дорн виявився справжнім патріотом: організатори мають іти на зустріч до співака із кульками синього та жовтого відтінків. Також, він вимагає десять магнітів із символами міста, у якому влаштовується виступ. Нові рушники та п'ять пар білих коротких спортивних шкарпеток - ще одна умова артиста.
Він не полюбляє кататись містом на джипі і не робить фото із меценатами, бандитами та депутатами. А світло та звукорежисерів просить у категоричній формі бути тверезими та перебувати на робочому місці.
3. Сотня пошматованих газет
Вєрка Сердючка, тобто Андрій Данилко, полюбляє інтелігентних мовчазних водіїв у транспорті, на якому його возитимуть містом. У їжі невибагливий, проте канапки вживає лише із чорним хлібом. Особисті охоронці у кількості "дві штуки" із власним авто мають супроводжувати його протягом перебування у місті. А до гримерки артист просить доправити 100 газет для номера "Я іду такая вся". Там балет виносить пошматовані примірники у відрах та кидає у публіку.
4. "Електроніку" та "Кулібіних" не пропонувати
Райдер Наталії Могилевської - доволі жорсткий та оформлений юридично із підписами відповідальних осіб наприкінці. "Обладнання фірм "Електроніка" і вітчизняних "Кулібіних" не пропонувати", - жартує документ про технічну частину для співачки. Алкоголь Наталя просить лише до гримерки колективу, а для себе - варену ковбасу та червону ікру. До готелю жорстких умов вона не ставить, а про транспорт мовчить зовсім.
5. Двоспальне ліжко у авто
Макс Барських через нічні концерти постійно недосипає, тому просить незвичне авто. Менеджери також просять для нього десять аркушів А4 та чорний маркер на водній основі, щоб він міг скласти програму для своїх музикантів. Вхід до його гримерки стороннім особам не дозволяється, як і, власне, організаторам. На всілякі "афтепаті" він не залишається.
6. Ніч у купе із колективом та віскі
ALYOSHA дуже невибаглива у побуті. Готель має бути не нижчий за три зірки, мати гарячу і холодну воду та бути неподалік від концертного майданчика. Її влаштує мікроавтобус для колективу, і вона не проти пересуватись у купе із ними ж, якщо їхати треба потягом. До гримерки просит чай-каву та віски. На продукти вона просить сто доларів, а менеджери не проти придбати все самі, якщо витрати компенсують організатори.
7. Трав'яний чай у порцеляні
Океан Ельзи при перельоті група просить бортове меню для вегетаріанців, а у гримерці не проти звичайних перекусів - сирне, м'ясне, рибне асорті. Також, до побутового райдеру входить трав'яний чай у порцеляновому чайничку, сухарики та хлібці. Легкові автомобілі для пересування мають бути представницького класу, а мікроавтобуси -молодші за п'ять років. У готелі має бути Wi-Fi, справний телефон та кондиціонер. Якщо є можливість - гурт не проти фітнес-центру та басейну. Гримерки мають бути укомплектовані люстерком у повний зріст та м'якими меблями.
8. Опалювана гримерка
Віталій Козловський просить представницька машини із затемненим склом, триразове харчування із обов'язковими гарячими та м'ясними стравами. А ось до гримерної одна особлива умова - щоб вона опалювалась.
9. Президентський люкс та Мерседес S
Нещодавно, до соціальних мереж потрапив райдер Руслани саме на агітаційні концерти. На такі вона зажадала президентський люкс у кожному місті, охорону із десяти осіб, хор на 30 людей, мерседес S класу, а для охорони - не нижче ауді. Також, вона мала майже щодня літати у Київ, їсти пропарену червону рибу або осетра та пляшку коньяка "Тиса" на день. Подейкують, що для неї та її команди просили ресторани класю люкс, а гонорар, який виставлявся - 25 тисяч доларів за один вихід.
10. "Я заборонив гурту відкривати меню"
Музиканти популярного молодіжного гурту DZIDZIO про свій райдер дають численні інтерв'ю, багато жартуючи на цю тему. Наприклад, вони часто розповідають, що раніше грали по весіллях лише, були бідні "мов церковні миші", і їм так хотілось їсти, що вони просто мріяли щось смачне зі столу урвати. Також, згадують про "подерті шкарпетки, один брусок мила та одноразовий шампунь на триголови та один номер на всіх".
За їхніми словами, тепер гурт достатньо "підріс", щоб спати у різних кімнатах готелю. Також, за словами фронтмена, він півроку переживав, чи писати у райдер віскі. І зрештою вирішив - писати.
"Бо організатори заробляють ще більше! Ми приїхали, відіграли, а у них – опа, і гори золоті!", - кепкує Дзідзьо. Також, за його словами, він не дає гурту відкривати меню, бо полюбляє їсти "як одна група – всі одне й те саме".
Цікаво, але наші зірки не розбещені увагою до такого ж рівня, як західні. Вони загалом значно скромніше ставляться до свого побуту.