Українці панічно знімають кошти з карток ПриватБанку

поділитись
Українці налякані збоєм роботи ПриватБанку, тому масово ринули знімати кошти з карток в інші фінансові установи, утворюючи довжелезні черги та провокуючи паніку

Вже майже тиждень українці не можуть використовувати картки ПриватБанку для проведення будь-яких своїх розрахунків. Фінустанова переживає найбільший із часу створення збій в програмі безпеки. Окрім того, що не працює внутрішня система переказів "Приват24", у громадян виникають труднощі із оплатою картками цього банку в торгівельних мережах: термінали не проводять транзакцію, мотивуючи відмову оплати введенням неправильного пін-коду.

Досі неможливо зняти кошти і у більшості банкоматів ПриватБанку, у багатьох людей через збій програми банкомати взагалі "з'їли картки". На екранах видніється прохання зняти кошти у відділеннях інших фінустанов і заздалегідь просять вибачення за "тимчасові незручності".

Читати також: Рейтинг українських банків. Хто банкрот, а хто на коні?

Попри те, що на короткому номері банку 3700 українців запевняють, що відбувається встановлення нової системи безпеки і труднощі в роботі усунуть протягом 2 годин, проте дві години переросли вже у чотири довгих дні. Працівники ПриватБанку просять громадян почекати і, за можливості, не використовувати картки для переказів коштів чи будь-яких оплат.

Налякані черговим вчорашнім збоєм в роботі банкоматів і невпевненими заявами директора з інформаційних технологій ПриватБанку Дмитра Дубілета щодо роботи системи, українці ринули знімати кошти в банкомати інших банків. Панічний настрій та чутки про швидке банкрутство банку трансформувались в довжелезні черги перед банкоматами чужих фінансових установ. Особливо це відчутно в невеличких містечках та селах із населенням до 20 тис. осіб. Люди масово ринули знімати з карток свої кошти, через це, в банкоматах швидко закінчуються гроші, а інкасатори не встигають їх вчасно поповнювати. Є випадки, коли громадяни займають чергу навіть до порожніх банкоматів, щоб зняти кошти, як тільки вони там з'являться.

Прес-служба ПриватБанку запевняє, що станом на "17:00 7 квітня 2016 року, у мережі в штатному режимі функціонує 2 376 банкоматів, 9 879 терміналів самообслуговування", а повністю відновити роботу системи обіцяють до 8 квітня 2016 року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
збій системи, картки, Приватбанк, українці
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018