Стрілянина на перехресті вулиць Герцена та Мельникова, у Шевченківському районі столиці, сталася сьогодні по обіді.

Про звуки пострілів правоохоронці повідомили перехожі, зазначили у прес-службі ГУ Нацполіціі Києва.

Прибувши на виклик, оперативники побачили автомобіль Mazda, що мав пошкодження бічного водійського та заднього скла. У салоні знаходилися двоє чоловіків, які не постраждали.

Слідчі встановили, що по вулиці їхали дві іномарки, Mazda та Mercedes. Пасажири останнього кілька разів вистрілили в бік іншого автомобіля і втекли.

Зараз триває з'ясування обставин інциденту. Потерпілі відмовилися від будь-яких пояснень, що ускладнює роботу правоохоронців.

Популярні новини зараз
Нові правила карткових переказів з жовтня Позапланова індексація: деяким пенсіонерам додадуть грошей – кому звертатися до ПФУ Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Показати ще

У місті введений план "Перехоплення".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Кропивницькому біля приміщення суду сталася перестрілка та різанина, внаслідок якої були травмовані двоє місцевих жителів.