На парламентські вибори 2019 фронтмен Святослав Вакарчук іде з гаслом «Час змінити платівку!» Він пропонує покінчити зі старою політикою, щоб «зазвучала» нова. Вважає, що для цього до влади повинні прийти молоді фахівці та активісти. Читайте його біографію і досьє. Дізнайтеся, який він, як політик? І як повинна «зазвучати» Україна від Святослава Вакарчука?

Біографія

Народився 14 травня 1975 року.

Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Дерев’яного Кролика (Кота).

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 44 роки.

Захоплення: подорожі, музика, спорт, йога, буддизм, японська культура, наука, іноземні мови (знає польську, російську, англійську), КВК. Любить читати книги. Улюблені автори: І. Я. Франко, А. П. Чехов, Л. В. Костенко, М. В. Гоголь. Кумири у музиці: британські рок-групи Rolling Stones, Queen, The Beatles, ще одна британська рок-група, відома своїми філософськими текстами Pink Floyd, американська рок-група Red Hot Chilly Peppers.

Як і для всіх українців, для Святослава Івановича Вакарчука голосніше за все звучать ноти війни. Ця дисгармонія - те, із чим насамперед, вважає він, потрібно боротися. У той час як статки та рівень життя населення України досить низькі, політики рік за роком лише обіцяють народу золоті гори. Однак самі ховаються за брехнею та фальшю, збагачуються та процвітають.

Святослав Вакарчук

Народ уже звик до того, що органи української влади поводяться нахабно й цинічно, нехтуючи Конституцією. У результаті корупціонери не несуть покарання. І навіть Революція Гідності, коли гинули люди, віддаючи своє життя за віру в краще майбутнє, не змогла побороти та запобігти розгулу корупції. На жаль, корупція, що пронизує правоохоронні органи, виконавчу та судову владу у нас у країні, як і раніше, мають місце.

Коротко політику Святослава Вакарчука та його команди можна охарактеризувати двома словами - це «гідне життя» українців. Політик-співак упевнений: коли люди зможуть вільно обирати свій шлях, жити в безпеці та добробуті, тільки тоді вони будуть щасливі.

Цілі партії «Голос», лідером якої є Святослав Вакарчук, - повернути людину в центр держави. Команда його однодумців йде у парламент, щоб побудувати суспільство, в якому кожна людина буде цінуватися, рости та розвиватися. І де не буде місця для вічної боротьби із корупцією, бідністю та несправедливістю.

Святослав Вакарчук

Давайте дізнаємося, як Святослав Вакарчук прийшов у політику? Де він народився та виріс, які близькі люди оточують його? У цій статті - коротка історія його життєвого шляху від фізика до лірика-політика.

Сім'я

Раннє дитинство пройшли у Мукачево (Закарпаття). Незабаром після народження першого сина Святослава батьки вирішили переїхати до Львова. Батько, Іван Олександрович (6.03.1947 р.н.), працював у Львові ректором університету.

Мати, Світлана Олександрівна (2.06.1947 р.н.), після переїзду до Львова викладала фізику. Вона захоплюється живописом. У Святослава Вакарчука є молодший брат Олег (18.06.1980 р.н.), який обрав банківську кар'єру.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Ляля Фонарьова (1977 р.н.) Діти: Діана - пара виховує доньку від першого шлюбу дружини.

На сьогоднішній день дружина Святослава Вакарчука - арт-директор «Океан Ельзи» Із початку створення групи дружина приймала участь у розробці стилю команди. Ляля допомагала у створенні образів, працювала над стилістичним іміджем.

Святослав Вакарчук із дружиною Лялею Фонарьовою

Пара разом увже майже 20 років. Вони жили 15 років у цивільному шлюбі. У 2015-му році узаконили стосунки. Їх весілля було скромним. На торжестві у Львові були присутні тільки найближчі люди пари.

Освіта

У Святослава Вакарчука дві вищі освіти. Перший диплом він отримав у 1996 р. - закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка. Згодом теоретик-фізик отримав другу вищу освіту, отримавши кваліфікацію економіста-міжнародника.

2015 р. - стипендіат міжнародної стипендіальної програми Yale World Fellow Єльського університету.

Кар'єра і бізнес

Творчу діяльність розпочав у 15 років. Саме тоді написав свою першу пісню. Композиція «Відпусти» з'явилася, коли йому було 17 років. Вона тут же стала легендарним хітом.

Музикант входив до складу маловідомого львівського гурту «Клан тиші», що виступав у барах та ресторанах міста. Група проіснувала недовго - лише 2 роки, після чого розпалася.

Святослав Вакарчук запропонував заснувати новий колектив «Океан Ельзи». Так у 1994 році з'явилася українська рок-група, що стала популярною не тільки у нас у країні, а й за кордоном. Столичний дебют відбувся у 1998 році. Пісня «Там, де нас нема» принесла неймовірний успіх.

Святослав Вакарчук - лідер гурту «Океан Ельзи», вокаліст, автор багатьох текстів і музики. Група випустила кілька альбомів, із яким об'їздила багато країн.

Святослав Вакарчук

За часів «Помаранчевої революції», як і більшість жителів країни, підтримував «Нашу Україну». Парламентською діяльністю почав займатися із 2007 р.: брав участь у позачергових виборах до ВРУ від цього блоку, народний депутат.

Але його робота, як депутата, була недовготривалою. У 2008-му він написав заяву про складання депутатських повноважень. На час відмовився від політики, ставши громадським активістом.

Під час подій на Євромайдані виступав активним учасником політпротестів. Публічно заявляв про недопущення застосування сили до мирних акцій протесту. У 2014 році, коли війна на Донбасі досягла апогею, лідер групи «Океан Ельзи» провів у Києво-Могилянській академії творчий благодійний вечір. Зібравши близько 107 тис. грн., передав кошти на ліки для воїнів АТО.

Святослав Вакарчук

Щодо свого висунення на пост президента країни у 2019 році, Святослав Вакарчук заявив у інтерв'ю ЗМІ, що влада його не цікавить. За словами музиканта, в українську політику його тягне розчарування її нинішнім станом та бажання кардинально змінити ситуацію в країні.

Як повідомляють відкриті джерела, згідно з даними соцгрупи, у березні 2017 року рейтинг Святослава Івановича, як політика, який претендує на пост головнокомандуючого країни, - 12,3%. До речі, у чинного на той момент президента України Петра Порошенка рейтинг становив 13,2%. У Юлії Тимошенко було 12,9% голосів виборців.

На президентських виборах 2019, усупереч сподіванням багатьох, музикант-політик Святослав Вакарчук не висував свою кандидатуру на пост президента країни.

У 2018 році ЗМІ писали про те, що рейтинг музиканта Святослава Вакарчука - 7,3%. У Петра Порошенка - 8,4%. За Юлію Тимошенко були готові проголосувати 9,3% респондентів. У Володимира Зеленського було тоді 6,6% голосів. У лідера «радикалів» Олега Ляшко - 4,8%. Однак із часом показники соцопитувань кардинально змінилися. І Володимир Зеленський зайняв лідируючі позиції.

Святослав Вакарчук

Політичну партію «Голос» заснував у травні 2019 р. Лідер української політсили створив її, щоб допомогти побудувати сильну, справедливу, інноваційну Україну. Його цікавлять справжні зміни та перспективи у країні. Поговоримо про це більш детально. Дізнайтеся принципи й погляди Святослава Вакарчука, як політика.

Компромат і чутки

За словами Святослава Вакарчука у інтерв'ю ЗМІ, дивитися на обличчя політиків на рекламних щитах Києва нестерпно. У цьому із ним солідарні багато українців. Людям неприємно слухати марні обіцянки народних депутатів. Дивитися рекламні ролики, на які витрачаються шалені гроші.

Парадоксально, але вголос українські політики ніби зміцнюють армію. Однак насправді крадуть у військових. Усередині українців усіх регіонів країни - одне лише розчарування. Але Україна коли-небудь повинна розправити крила та почати рухатися вперед.

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук заявляє про те, що у нас у країні відсутнє верховенство права. Олігархи живуть і грають за своїми правилами. Лідер партії «Голос» солідарний зі своєю командою однодумців у тому, що ці правила гри необхідно руйнувати. Нова політика країни, на думку Святослава Вакарчука, - це захист інтересів держави та громадян від війни, олігархів і старої політики.

Команда «Голос» в особі Святослава Вакарчука виступає за справжні зміни у країні. Його нова політика - це спільна робота над захистом кожного українця. Політична партія йде до парламенту з тією метою, щоб очистити українську політику від закулісних домовленостей і використання війни у політичних та приватних інтересах.

Фотографії

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 186 тис. 885 осіб. Подобається сторінка 170 тис. 6 людям.

Офіційний сайт партії Святослава Вакарчука «Голос». Адреса: 01032, вул. Жилянська, 75, 5-й поверх, м. Київ. Телефон: 066-460-94-78. Електронна адреса: info@goloszmin.org

Партія «Голос» у соцмережі «Фейсбук» - на момент виходу публікації були підписані 110 тис. 173 осіб.

Канал «Ютуб»

«Твіттер», партія «Голос» - 4 тис. 302 читача.

«Інстаграм», партія «Голос» - 16,4 тис. передплатників.