Олексій Богач - харківський чиновник, викритий у змові в тендері. У його активах - мільйони. Звідки колосальні кошти у чиновника, який живе на скромну зарплату чиновника? Спробуємо розібратися.
Біографія
Дата народження: 12 березня 1982 року.
Знак Зодіака: Риби. За східним гороскопом: рік Водяного Собаки.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 38 років.
Захоплення: авіамоделювання, ракетомодельний спорт.
Незважаючи на заслужені звання та регалії у ракетомодельному спорту, за чиновницькою стежкою
Звідки такі незліченні багатства у скромного харківського чиновника? Дізнайтеся: що включає його декларація? Читайте докладніше
Сім'я, особисте життя
Дитинство та юність Олексія Анатолійовича Богача пройшли у Харкові. Тут він народився і виріс. І проживає у цьому місті у даний час.
Сімейне положення: не одружений. Діти: син Єгор.
Інша інформація про особисте життя Олексія Анатолійовича у відкритих джерелах відсутня.
Освіта
2000-2005 рр. - навчався у «Харківському авіаційному інституті» - Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського. Вивчав «Інформаційно-вимірювальні системи». Освоїв кваліфікацію інженера.
2006-2011 рр. - навчався у місті Кропивницький (у минулому - Кіровоград) на пілота літака. Закінчив тут Льотну академію.
Кар'єра і бізнес
2003-2004 рр. - свою трудову діяльність почав у 21-річному віці. Не маючи досвіду роботи, обійняв відразу посаду директора ТОВ «Крісталікс Україна». До речі, на той момент він навіть не мав вищої освіти. А тільки навчався, і був студентом третього курсу Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського.
2004-2008 рр. - згодом також обіймав керівні посади. Був заступником начальника відділу ІТЗ. Працював на цій посаді практично чотири роки, вміло поєднуючи якимось чином навчання із управлінською роботою на фірмі «Міжнародна аудиторська служба».
2008-2009 рр. - заступник директора КП «Житлкомсервіс».
2009-2015 рр. - майже 6 років займав крісло начальника Управління із контроля обслуговування житлового фонду комунального підприємства, де до цього працював заступником директора.
Із 2015 р. - радник мера Харкова.
2015-2016 рр. - буквально 7 місяців був заступником директора Департаменту комунального господарства Харківської міськради.
Із 2016 року по теперішній час очолює це відомство.
2006-2011 рр. - депутат Харківської міськради 5-го скликання. Пройшов за списками партії «Віче».
У 2006 р. шість харків'ян були зареєстровані кандидатами у народні депутати за списком партії «Віче». У їх числі - Олексій Богач. Про це повідомляв офіційний сайт ЦВК.
Олексій Анатолійович був включений у списки під №31. Він обіймав на той момент посаду заступника начальника відділу ТОВ «Міжнародна аудиторська служба». Був членом постійної комісії Харківської міськради із питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста.
Крім цього, балотувався від «Віче» у ВРУ. Щоправда, до парламенту так і не потрапив, тому що політсила, до якої він приєднався, не набрала потрібної кількості голосів.
2015 р. - у сьомому скликанні був обраний депутатом Харківської міськради від фракції «Відродження». Був секретарем постійної комісії Харківської міськради із питань транспорту, зв'язку та екології.
Компромат і чутки
Алея за 5 мільйонів: змова учасників тендера очевидна, -
Ініційовано Департаментом комунального господарства Харківської міської ради, яку очолює Олексій Анатолійович Богач, у серпні 2017 року. Харківське обласне територіальне відділення АМКУ відзначає, що у тендері виявлено ознаки порушення законодавства. Зважаючи на це, було розглянуто справу про порушення законодавства.
Єдиний конкурент переможця - ТОВ «Декорбудсервіс». Його засновник - Антон Неєлов.
Примітно, що контактний телефон, внесений до реєстру для ТОВ «СК Спецбудтехнологія» використовується також ТОВ «Декорбудсервіс». Крім цього, обидві організації обслуговує один і той же бухгалтер - Наталія Жуланова.
Ще 4 роки тому, в 2016-му, ЗМІ Харкова писали про те, що чиновник-депутат Олексій Богач «незаконно розширив п'ятикімнатну квартиру».
До речі, право власності власникам було дано за рішенням суду. Згідно із Реєстром судрішень, у 2008 році родина Богач хотіла надбудувати мансардний поверх. На той момент чиновник обіймав посаду заступника начальника «Житлкомсервіс».
Необхідних дозволів не було отримано. Однак задумане втілили у реальність. А суд потім вирішив узаконити мансардне будівництво.
Весною 2019 р. відомством, підконтрольному Олексію Анатолійовичу, була повністю знищена виставка плакатів. Згодом директору довелося за це вибачатися,
Провести виставку робіт «Плакат на коліні» планувалося у центральній частині міста Харків. Було вирішено організувати її на огорожах. Проте всі роботи демонтували підрядники. Виставку планували відкрити 19-го квітня.
Однак вранці робіт на огорожах вже не було, тому що співробітники Департаменту комунального господарства усе прибрали. Організатор молодого мистецтва стверджував, що розміщення плакатів на парканах було раніше узгоджено із владою міста.
Однак стався неприємний інцидент із «зачистки» огороджень. Після чого директору Департаменту довелося вибачатися. Адже над створенням сто двадцяти плакатів працювали сімдесят учнів протягом трьох місяців. Крім цього, їх викладачі і координатор студії. І ще цілий тиждень довелося витратити на те, щоб відсканувати і роздрукувати плакати.
Буквально рік тому, в травні 2019-го, у Харкові прямо біля мерії невідомі підпалили машину Олексія Богача.
Рятувальники отримали повідомлення про загоряння ввечері. Горів моторний відсік автомобіля чиновника. МНСники пожежу швидко ліквідували. Згідно їхньої версії, причина загоряння - навмисний підпал.
Поруч із машиною перебувала ємність із рідиною. До речі, сам Олексій Анатолійович на запитання журналістів, чи дійсно цей автомобіль належить йому, відповів: «Давайте я не буду коментувати це».
Що ж, давайте заглянемо до декларації чиновника за 2018 рік. І дізнаємося, що ж включає його електронний документ. Скільки грошей на його рахунках і готівкою? Яка зарплата чиновника? Виявляється, українські чиновники вміють «економити». Жити на одну зарплату. І мати на рахунках тисячі й мільйони.
У числі транспортних засобів зазначено тільки аматорську конструкцію - саморобний літак. Гараж - на 15,5 кв. м. Із нерухомості - дві невеличких квартири. Площею 51,9 і 20 кв. м. Із цінного майна - дві пари дорогих годинників.
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, склала 432 тис. 256 грн. При цьому готівкою чиновник зберігає 43 тис. євро, 70 тис. 700 доларів, 1 млн. 798 тис. грн. На його банківських рахунках 255 тис. 40 грн., 46 тис. 264 грн., 848 доларів, 39 євро.
Фотографії
Відео
Посилання
Сторінка Олексія Анатолійовича Богача у соцмережі Фейсбук відсутня