Біографія

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Володимир Любомирович Труш народився 12 квітня 1980 року в селі Лучинці, що розташоване в Рогатинському районі Івано-Франківської області.

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Білої Сталевої мавпи

Розмовляє українською, російською та англійською

Національність: українець

Віросповідання православний

Чому Володимира Труша називають некомпетентним і корумпованим? Яких політиків називають його патронами? - Відповіді на ці та багато інших питань, ви знайдете в цьому матеріалі.

Сім'я

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Про особисте життя нинішнього тернопільського губернатора відомо не так вже й багато. Повідомляється, що Володимир Труш перебуває у шлюбі з Іриною Маркіянівною Труш. Пара виховує доньку Анастасію. Дружина губернатора є керівником служби управління персоналом апарату райгосадмімністраціі в Рогатині.

Освіта

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Нинішній губернатор Тернопільської області є випускником Львівської політехніки. Має ступінь магістра економіки та підприємництва. Також є дипломованим філологом. У 2019 Володимир Любомирович також закінчує один з філією Відкритого міжнародного університету розвитку людини Україна.

Кар'єра і бізнес

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Згідноз власним запевненням, Труш починає кар'єру в 2002 році. Протягом перших шести років трудового стажу займав різні посади в Податковій міліції Державної податкової адміністрації Івано-Франківської області.

У період з 2008 по 2009 року - головний спеціаліст служби безпеки і директор компанії Ігромір. У 2010 році стає помічником-консультантом народного депутата України.

У 2016 році Володимир Любомирович починає кар'єру в бізнесі. У 2019 стає директором компанії АВТ-Захід.

Кар'єру громадського діяча і політика починає в листопаді 2019 стає главою Рогатинської районної державної адміністрації.

Найбільшим бізнес-проектом губернатора є компанія Кратер готівка, яка спеціалізується на наданні мікро-позик та інших операціях.

Широку популярність Труш отримує лише 19 березня 2020 року, коли він отримує посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Володимир Труш публікував інформацію про свої доходи та в 2019 році подав податкову декларацію. Так, на його дружину оформлений будинок в Роготіне, площею 158 квадратних метрів, гараж, площею 52 метри. Також на нинішнього тернопільського губернатора оформлено два авто марок Land Rover Range Rover і Ford Transit. Крім того, Володимир Любомирович заробив за рік майже 1 мільйон 200 тисяч гривень. Кошти були виручені в якості прибутку, отриманого від ведення підприємницької діяльності. Добре заробляє і дружина губернатора, банківський рахунок якої поповнився майже на 500 тисяч гривень. Крім того, в якості заощаджень пара зареєструвала 600 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Нинішній губернатор Тернопільської області є одним з багатьох українських політиків, які починали кар'єру за допомогою нині розпущеної Партії регіонів. Глава регіону раніше був відомий як помічник депутата Верховної Ради VII скликання Валерія Келестина. Відзначимо, що в офіційній біографії губернатора факт того, що він працював на екс-регіонала всіляко замовчується.

Призначення Труша на місце Тернопільського губернатора не залишилося поза увагою екс-прем'єра України Олексія Гончаренка. Колишній чиновник заявив, що Володимир Любомирович - маріонетка і ставленик нинішнього прем'єра-міністра України Дениса Шмигаль.

Новина про те, що Труш стане губернатором великої і проблемної області викликала невдоволення багатьох експертів. Окремі видання відкрито називали Володимира Любомировича некомпетентним. Заявлялося, що Труш буквально не має поняття про те, як керувати областю.

Шквал негативу обрушився на губернатора в період пандемії коронавіруса, коли виявилася, що медицина і державні органи не готові до кризи і не в змозі виробити алгоритм дій в даний період.

Труша критикували за наміри зробити антікоронавірусний госпіталь з Монастирській лікарні, в якій не виявилося потрібної кількості місць, тестів, ліків та апаратури.

Крім того, Труша звинувачували в неможливості вплинути на Церкву Московського партіархату, яка в розпал пандемії відкрила Почаївську лавру для відвідування через що в області трапився різкий спалах захворюваності.

Місцева преса також звинуватила Володимира Любомировича в тому, що за весь час кризи він жодного разу не відвідав карантинні блокпости і не оглянув жоден район, вважаючи за краще залишатися в Тернополі.

Критикує преса і команду Труша, заявляючи, що вона складається з корисливих корупціонерів, які не мають досвіду державної служби.

Журналісти відкрито звинувачують Володимира Любомировича в корупції та участі в багатьох шахрайських програмах під час його роботи в податковій службі. Також джерела з Тернопільської області стверджують, що губернатор має незаконні частки в багатьох компаніях області, що працюють в сферах автосервісу, кредитному бізнесі, а також в туристично-готельному бізнесі.

Фотографії

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Володимир Труш: джерело: Facebook
Володимир Труш: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку губернатора в соціальній мережі Facebook.