Біографія

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

Віталій Федорів народився 23 січня 1977 року в селі Братківці, що знаходиться в Тисменском районі Івано-Франківському області.

Знак Зодіаку: Водолій

Народився в рік Змії

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє українською, російською та англійською

Чим встиг скандально прославиться новий губернатор Івано-Франківської області? - Дізнайтеся у цьому матеріалі.

Сім'я

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

Про життя політика зараз майже нічого не відомо. Згідно з офіційними даними, Віталій Федорів перебуває у шлюбі. Дружина - Юлія Василівна Федорів. Пара має дочку - Дарину Віталіївну Федорів.

Освіта

Віталій Васильович в період з 1992 по 1995 року був студентом комерційного технікуму в Івано-Франківську. Вищі освіту здобуває з 1995 по 2000 роки. Пройшов навчання в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу. Має диплом інженера-економіста. Також має диплом магістра державної служби.

Кар'єра і бізнес

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

В офіційній біографії Віталія Федоріва відзначено, що трудову кар'єру він почав в 2000 році. Перше місце роботи - менеджер відділу маркетингу і збуту в компанії Екопродукт.

У 2001 році переходить на службу в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію. Обіймав посаду заступника начальника відділу планування та аналізу бюджету головного фінансового управління.

Наступна кар'єрна сходинка підкоряється Федоріву в 2002 році, коли він займає пост начальника відділу фінансування місцевих органів і управління головного фінансового управління

У період з 2005 по 2007 роки працює на посаді начальника управління фінансів невиробничої сфери головного фінансового управління при Івано-Франківській державній адміністрації.

З 2007 по 2012 року зайнятий на посаді начальника Контрольно-ревізійного управління в Івано-Франківській області.

У період з 2012 по 2016 року є заступником начальника Державної фінансової інспекції на рідній Франківщині.

З 2016 по 2017 - заступник директора охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації. Наступного року обіймає посаду заступника директора департаменту охорони здоров'я в Івано-Франківській обл.адміністраціі. У той же період працює на посту начальника управління ресурсного та кадрового забезпечення гос.програм.

У 2018 році Віталій Федорів отримує пост заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
У період з 2018 по 2020 року Віталій Васильович займав пост виконуючого обов'язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У квітні 2020 року обіймає посаду голови Івано-Франківської обласної адміністрації.

Крім того, Федорів є активним громадським діячем. Є членом президії футбольного клубу Колос Братовци і членом правління Антикорупційного бюро в Україні.

Віталій Федорів - досить забезпечена людина. В офіційній податковоій декларації, чиновник вказував, що має три земельні ділянки та два приватних будинки в рідний Івано-Франківської області. Також він має авто марки Део і заявляв, що заробляє в рік на основному місці роботи понад 500 тисяч гривень на рік, а також близько 200 тисяч гривень на банківському рахунку.

Компромат і чутки

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

Віталій Федорів - не скандальний політик. У фокус уваги громадськості він потрапив лише в 2020 році.

Нинішнього губернатора Івано-Франківської області звинувачують у непрофесіоналізмі і халатності. Преса критикувала чиновника за неспроможність при подоланні коронавірусної кризи і паводку в регіоні.

Івано-Франківська область стала одним з лідерів за кількістю заражених коронавирусною інфекцією. У регіоні не вистачало засобів захисту і ресурсів для надання допомоги хворим інфекцією, через що область стала одним з лідерів за кількістю померлих від коронавірусу.

Губернатор Федорів не зміг організувати ефективну роботу блокпостів в регіоні, забезпечити для населення комфортні умови обсервації і самоізоляції на домашньому карантині.

Нова хвиля критики обрушилася на губернатора Федоріва влітку 2020 року, коли в регіоні почалася масштабна повінь. Обласна адміністрація знову проявила некомепетентность. Чиновники і екстрені служби не змогли своєчасно відреагувати на небезпеку, надати населенню ефективну підтримку і тим більше, виплатити людям гідні компенсації.

Фотографії

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

Віталій Федорів: джерело: YouTube
Віталій Федорів: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Facebook.