Біографія

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Михайло Зіновійович Козицький народився 19 лютого 1981 року в місті Львів.

Знак зодіаку Риби

Народився в рік Півня

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє українською, англійською, російською

Як саме батько допоміг досягти успіху нинішнього глави Львівської області і чому він зайняв останнє місце в рейтингу успішності губернаторів під час боротьби з першим спалахом коронавируса? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Нинішній губернатор Львівської області - представник елітарної сім'ї. Його отець Зиновій - відомий бізнесмен, що сколотив статки на нафтогазовидобуванні і енергетичному бізнесі.

Михайло Зіновійович - одружений чоловік. Дружина - Оксана Козицька - відомий науковий співробітник, що працює у Львівському медичному університеті. У подружжя двоє дітей: дочка Софія і сина Зіновія.

Освіта

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Козицький має кілька дипломів про вищу освіту. У період з 1997 по 2004 роки навчався у Львівському медичному університеті імені Данила Галицького. Є професійним хірургом.

Також є випускником Києво-Могилянської академії. Має диплом за спеціальністю менеджмент організацій.

Третю вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Є фахівцем у сфері обліку і аудиту.

Кар'єра і бізнес

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Згідно з особистою заявою, кар'єру Михайло Козицький починав в якості медика. Перше місце роботи - лікар-інтерн у Львівському національному медичному університеті. Після - перейшов на місце лікаря-методиста Львівського обласного центру здоров'я.

У 2000-роках змінює сферу діяльності і йде в бізнес. З 2007 по 2010 року був членом наглядової ради Укрнафтогазінвест. Уже в 2010 році стає заступником генерального директора цієї ж компанії. Працює на даній посаді до 2014 року.

Наступні два роки є заступником генерального директора Прікорпатскої енергетичної компанії, співвласником якого є його батько.

З 2016 по 2019 року Максим Зіновійович керував разом з татом ще однією компанією - Еко-Оптіма, яка позиціонувалася як одне з найбільших підприємств в Західній Україні, що спеціалізується на розробці і впровадженні зелених технологій у виробництво.

Першу спробу побудувати політичну кар'єру Козицький робить в 2015 році, балотуючись до складу Львівської обласної ради від партії Самопоміч.

Широку популярність Максим Козицький отримує в лютому 2020 року, коли президент Володимир Зеленський призначає його губернатором Львівської області.

Михайло Зіновійович є досить забезпеченою людиною. Згідно з даними податкової декларації за 2019 рік, губернатор має частку в десятці компаній, задіяних в енергетичній галузі. Подружжя Козицького мають сукупний дохід до 1,6 мільйонів гривень на рік, отриманих в якості часткою прибутку в компаніях, а також заробітної плати.

Козицькі живуть в приватному будинку, мають квартиру у Львові і два авто марок Volkswagen Touareg і Mazda СХ-5.

Козицький має кілька нагород, головною з яких називає премію Людина року в номінації Підприємець року.

Компромат і чутки

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Козицький є молодим політиком і не був помічений у великій кількості скандалів. Однак деякі факти його біографії насторожують.

У травні 2020 року стало відомо, що компанія батька Максима Зіновійовича отримала право на будівництво трьох розвідувальних свердловин на території Львівської області. Згідно з опублікованими даними, компанія Горизонти, мажоритарним акціонером якої є Зіновій Козніцький, побудує свердловини на Гірської площі, що знаходиться на території Дрогобицького району. Ймовірний прибуток від операції оцінюється в мільйони доларів.

На посаді губернатора Львівської області Максима Козицького називали найбільш неефективним головою місцевої влади в усій Україні. Згідно з рейтингом Кабміну, в якому визначили ступінь успішності роботи ОДА в боротьбі з коронавірусом, Львівський регіон був визнаний останнім. Зокрема, на території Львівської області не придержувалися режиму контролю при в'їзді та виїзді з області, не забезпечили якісну обсервацію, не надали додаткові кошти медикам і не забезпечили соціальний захист під час карантину.

Сам Козицький відверто образився на дану оцінку його роботи з боку Кабінету Дениса Шмигаля і зазначив, що представлений рейтинг - необ'єктивний і політично мотивований.

Критикували в регіоні і деякі інші господарські дії Козицького. Губернатор представив громадянам 17 земельних ділянок поблизу Винниківського озера, які не мотивувавши рішення, згідно з яким він надає державну землю у володіння приватним особам.

Також він передав на баланс держави сім пам'ятників архітектури, по суті, позбавивши львів'ян свободи розпоряджатися їх же історичною спадщиною.

Багато також звинувачують Козицького в симпатіях нацистам і підозрюють його в підтримці дивізії СС Галичина.

Також губернатора засуджують за введення в школах Львівської області такого предмета як християнська етика. Дану ініціативу називають незаконною, так як Україна - світська держава і в державних школах не можна проповідувати або нав'язувати релігійні догми.

Крім того, Козицького регулярно ловлять на продажі ділянок державної землі під приватний бізнес. Наприклад, губернатор розпорядився продати дві ділянки землі в Рудківському дендропарку під будівництво.

Фотографії

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Максим Козицький: джерело: Facebook
Максим Козицький: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Фейсбук.