Біографія
Анатолій Анатолійович Русецький народився 12 січня 1976 року в селищі Андріївка, що знаходиться в Балаклійському районі Харківської області.
Знак Зодіаку: Козеріг
Народився в рік Дракона
Національність: українець
Говорить російською та українською
Віросповідання: православний
На яку саме суму Русецький нібито приховав майно від податкових служб і чому він ховався від влади по селах? - Відповіді в цьому матеріалі.
Сім'я
Згідно з власними запевненнями, Анатолій Русецький не перебуває в шлюбі. Постійно проживає разом з матір'ю Тамарою і двома дочками: Маргаритою і Анастасією.
Освіта
Один з найбільш одіозних харківських чиновників має відразу ж три вищі освіти. Юридичний вуз він закінчив в 2004 році, диплом економіста-міжнародника він отримав в 2009 році, а державного управлінця - в 2013 році. Русецький має ступінь кандидата юридичних наук.
Кар'єра і бізнес
Анатолій Анатолійович відзначав, що першим місцем його роботи стало науково-промислове підприємство Гипросталь. На даному підприємстві він працював всього місяць в 2002 році на позиції менеджера.
У 2004 році Русецький надходить на роботу в компанію Віта-Трейд, в якій працює юристконсультом. Через рік переходить в іншу компанію - Р-Стіл. Займається тієї ж роботою. Через деякий час стає фінансовим директором на даному підприємстві.
У період з 2013 по 2014 року Анатолій Антольевіч займав пост виконуючого обов'язки директора компанії Вуглесінтезгаз України. У той же період займає пост комерційного директора в юридичній компанії ФАС-ЮСТ, якої він і володів спільно з матір'ю.
Політичну кар'єру Русецький починає в 2010 році. Стає депутатом Балаклійської районної ради від Партії регіонів. У 2015 році знову переобирається, але в цей раз вже від блоку Петра Порошенка.
У раді Анатолій Анатолійович очолює постійну комісію з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю.
Протягом кар'єри Русецький був помічників багатьох народних депутатів, зокрема, Дмитра Шенцова і Ігоря Котвицького.
Анатолій Анатолійович робив і самостійні спроби потрапити до Верховної Ради. У 2014 році він був кандидатом в парламент по мажоритарному округу №178. Програє вибори.
Знову пробує щастя на виборах Русецький в 2019 році. Стає кандидатом від того ж виборчого округу. Тоді з невеликим відривом програє Олександру Литвинову - кандидату від партії Слуга народу.
Згідно з офіційними даними, в даний момент Анатолій Анатолійович також займає місце наукового співробітника при Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. проф. М.С. Бокаріуса.
Компромат і чутки
Русецький, як і багато інших харківських депутатів, звинувачувався в корупції. У 2017 році громадські активісти викрили його в покупці дорогого авто і приховуванні даного факту від податкових органів. У 2017 року Русецький придбав автомобіль BMW 730D за три мільйони гривень і не проінформував про це владу в потрібний термін.
За даним фактом відносно Русецького було розпочато перевірку, яка втім до будь-яких наслідків не привела. Представників правоохоронних органів і громадськість тоді особливо зацікавив той факт, що коштів для придбання такого розкішного авто в його декларації вказано не було.
Матеріали розгляду по цій справі були передані до суду, головувати на якому повинен був суддя Валерій Храмцов. Слуга Феміди тоді взяв самовідвід, оскільки виникли сумніви в його неупередженості.
Сам Русецький відмовився співпрацювати зі слідством і не знайшов можливості прийти на допит в НАПКА, незважаючи на те, що в цей день він все ж знайшов можливість бути присутнім на сімейному святі в селі Гусарівка, а після погуляти в сусідньому селі Борщівка.
Також Русецького звинувачували в приховуванні даних про володіння правами на земельний кооператив в рекраціонній зоні, а також частку власності на одну з фірм Харкова. В ході розслідування НАПКА встановили, що Анатолій Анатолійович всього приховав від влади майна на суму близько 5 мільйонів гривень.
Русецького звинувачували в злочинному зв'язку з Олегом Плетньовим - колишнім заступником начальника обласного СБУ. Приятель депутата нібито кришував в Харкові схемою по легалізації іноземців. У цій справі йому, нібито, і стали в нагоді зв'язку в обласній раді. За свої незаконні послуги приблизні подільники нібито брали з іноземним громадян хабар у розмірі 5 тисяч доларів і вище.
Фотографії
Відео
Посилання
Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.