Продукція «Яготинського маслозаводу» - у раціоні багатьох українців. Дізнайтеся: яка політика керівника підприємства Олександра Сіренко? Чи пройшов чи відомий виробник лабораторні тести? Дізнайтеся всю правду про молочного гіганта, його зв'язки та експертизі продукції.

Біографія

Дата народження: 3 вересня 1955 року.

Знак Зодіаку: Діва. За східним гороскопом: рік Дерев'яної Кози.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 64 роки.

Ім'я керівника «Яготинського маслозаводу» пов'язують із ім'ям співвласника «Молочного альянсу» Федора Шпига, який загинув у автокатастрофі у березні 2020-го. Відкриті джерела називали його «генієм і молочним королем».

ЗМІ повідомляли, що він був основним акціонером маслозаводу, якого пов'язували тісні стосунки із нардепом Ярославом Москаленко, що фігурував у ряді скандалів. За припущеннями аналітиків, Олександр Сіренко «у якійсь мірі відстоює інтереси» цього народного обранця.

Політик-бізнесмен Олександр Сіренко вміло «підлаштовується» під кожну владу. Будучи екс-регіналом, став представником політсили «Наш край». І потрапив до числа затятих прогульників. Chesno.org повідомляє, що депутат регулярно пропускав голосування.

Ресурс відзначає, що найбільше прогулюють народні обранці з нових політпроектів - «Солідарність», «Наш край», «Опоблок». Найчастіше політика місцевих депутатів наступна - вони безкарно кнопкодавлять. Опозиція у облраді відсутня.

Щодо продукції виробництва, очолюваного молочним олігархом, у мережі інтернет торкаються теми за наявність антибіотиків. Крім цього, не був пройдений і відповідний тест. Дізнайтеся: хто проводив експертизу? І що вдалося з'ясувати? Результати виявилися шокуючими.

Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Сім'я, особисте життя

Дитинство та юність пройшли у селі Червоне (Фастівський район, Київська область). У даний час зареєстроване місце проживання - Яготин.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Тетяна Вікторівна. Корпоративні права - ТОВ «Ласка» (33% від загального капіталу). Її місце роботи - СТ «Яготинський хліб».

Більш детальна інформація про його сімейне та особистого життя у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

1973-1978 рр. - навчався у Київському техінстітуті харчової промисловості.

Кар'єра і бізнес

1978 р. - свою трудову діяльність розпочав у 23 роки. Після закінчення інституту обійняв посаду начальника зміни, Яготинський цукрозавод. Був призваний до армії. Після служби повернувся сюди на роботу.

1989-1989 рр. - Яготинський райкомпартії України, інструктор організаційного відділу.

1989-1992 рр. - «Яготинський маслозавод», заступник директора із будівництва.

1992-1994 рр. - Яготинська райспоживспілка, директор хлвбохарчокомбіната.

Із 1994 р. - директор ТОВ «Яготинський маслозавод».

26.04.2011 р. - підприємство перейменовано на ВАТ «Яготинський маслозавод», голова правління.

Із 2010 р. - депутат Київської облради, політсила «Партія регіонів».

Із 2015 р. - депутат, політфракція «Наш край».

Комісія: заступник голови комісії із питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та ін. НС.

Компромат і чутки

На чолі «Яготинського маслозаводу» Олександр Олександрович уже 26-й рік поспіль. Великого поширення у мережі інтернет отримала історія, що завдала шкоди бренду. Це пов'язано із тим, що користувач соцмережі Фейсбук Тетяна Чумак опублікувала на своїй сторінці пост про погану якість продукції компанії.

Відповідною заявою виробництва стала підготовка документів до суду. Надана у соцмережі інформація споживача класифікувалась «як спланована акція із дискредитації підприємства із боку конкурентів і завданняя шкоди діловій репутації». Про це повідомляли ЗМІ.

У заяві «Молочного альянсу» говорилося про відшкодування репутаційних збитків. І спростування упередженої недостовірної інформації. Щоправда, деякі ЗМІИ писали «хвалебні оди» молочному холдингу.

У свою чергу видання Аntikor.com.ua відзначало, що «маслозавод продає невідому речовину під виглядом молока». Ресурс посилається на думку автора вищевказаного поста, який написав, що продукт «повів себе дивно при спробі сквашування».

Тетяна Чумак пропонувала користувачам дивитися відео, яке зараз вже недоступне. Вона задавалася питанням: «... що нам продають? Що туди замішують? Це з серії з пластмасовим рисом ... »

Відео та пост про погану якість продукту зник після того, як жінці почали надходити погрози з боку молочного олігарха. Про це повідомляє Politeka.net, посилаючись на дані Mykyivregion.com.ua, де вся інформацію із цього приводу очищено.

А ось інформація про те, що пост сприймається компанією як «навмисне спланована акція фз дискредитації ВАТ« Яготинський маслозавод» із боку конкурентів», залишилася. Agravery.com повідомляє, що відомий виробник подав на неї до суду.

Споживачі навіть не можуть собі уявити, що вони вживають у свій раціон. Адже багато українських родин воліють, щоб у харчуванні їх дітей щодня була присутня молочна продукція.

14 вересня 2016 року на каналі YouTube з'явилося відео телеканалу «1 + 1» про те, хто із виробників не пройшов лабораторні тести. Згідно із результатами експертизи молочної продукції українських підприємств відомих брендів, тест не пройшов і продукт «Яготинський».

Незалежну експертизу молока, вершкового масла і йогуртів проводила програма «Життя без обману». Ведучий постарався з'ясувати: чи можна повністю довіряти тому, що пишуть на етикетці? Результати виявилися шокуючими.

У результаті експертизи з'ясувалося, що відомий бренд молочної продукції «Яготинське» не пройшов тест на вміст антибіотиків і сульфамідних речовин. Ведучий програми звернувся із екрану до виробника з питанням: «Що саме є у вашому молоці: антибіотики, миючі засоби чи ще якісь невідомі нам компоненти?» Наприкінці додав, що пояснення виробника викладе на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Unn.com.ua повідомляє, що «Яготинське» не підтвердило, але й не спростувало інформацію про наявність антибіотиків у продукції для дітей. Згідно із даними видання, 10.08.2016 р. до редакції UNN надійшов лист від АТ «Молочний Альянс», у якому виробник «Яготинського» вирішив висловити свою позицію із приводу якості їхнього товару, як це було запропоновано редакцією.

У своєму листі виробник «Яготинського» вимагав видалити інформацію про результати дослідження їхньої продукції. Аргументом виступила необхідність надання висновків, сертифікатів та ін. документів, що видаються відповідними держорганами, які повинні перевіряти якість і безпеку продуктів харчування.

«Молочний Альянс», який є одним із найбільших виробників молочної продукції, підтверджував наявність контрольних зразків дослідницької продукції для проведення повторного дослідження «у миттєві терміни». Редакція висвітлила позицію АТ. І нагадала, що експертизу продуктів дитхарчування було проведено на базі Держцентру сертифікації і експертизи с\г продукції.

Декларація Олександра Сіренка за 2019 р свідчить про наявність у його власності нерухомості площею 169 кв. м. Квартира знаходиться у Яготині. Тут же у нього є і будинок площею 149 квадратів.

У спільній власності - виробничий комплекс Лісняківского ділянки, 17 тис. 818 м² (8%). Дружина є власницею столичної квартири на 112 квадратів. У е-документі вказані земельні наділи.

Депутат орендує у Яготинської міської ради 986 тис. 462 кв. м і 230 тис. кв. м - у головного управління Госземагентствав Київської області. У Яготинської районної державної адміністрації Київської області орендує 999 тис. 981 кв. м землі. У власності загалом 2849 кв. м земельних наділів. У дружини - 11 тис. 800 квадратів землі у Двірківщина Яготинського району.

Серед об'єктів незавершеного будівництва значиться житловий будинок площею 181 м², якій знаходиться у Тужіловому Яготинського району. Із транспортних засобів у власності декларанта - «Тойота» RAW4, 2008 г., куплена 16 липня 2008 року.

Вартість авта декларант не вказав. На вторинному ринку сьогодні машина такого класу й року випуску коштує близько 300 тис. грн. у середньому. Нова машина коштує зараз від 700 тис. грн. до 1 млн. 200 тис. у залежності від комплектації.

У числі корпоративних прав Олександра Олександровича - фермерське господарство «Нива Яготинщини» і «Лани Яготинщини», бенефіціаром яких депутат є. Крім цього, йому належить по 25% від загального капіталу ТОВ «Юмсі» і ТОВ «Орбіта».

Заробітна плата директора молокопідприємства - 4 млн. 190 тис. 601 грн. Дивіденди ТОВ «Юмсі» - 481 тис. 250 грн., ТОВ «Орбіта» - 148 тис. 500 грн. Його зарплата (ПрАТ «Молочний альянс») за сумісництвом - 395 тис. 285 грн. Крім цього, він отримує пенсію у розмірі 143 тис. 85 грн. У числі грошових активів декларант вказав 317 тис. грн. а 87 тис. 100 доларів готівкою.

Фотографії

Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka
Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka

Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka
Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka

Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka
Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka

Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka
Олександр Сіренко: біографія і досьє, компромат, скрін - Рoliteka

Відео

Посилання

Сторінка «Яготинський маслозавод» у соцмережі Фейсбук