Останнім часом тільки розмов і планів, що про відпочинок чи роботу у Європі. Відкрилися нові можливості не тільки із безвізовим режимом, а й із запровадженням бюджетних авіарейсів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПоки що "серйозні наміри" на Україну висловили дві міжнародні компанії: Wizz Air та Ryanair. Кожна з них пропонує свої умови та цінову політику:
Wizz Air в Україні
Травневі акції вже опублікували на офіційному ресурсі, у списку – Україна, Польща та Угорщина. Якщо подорожувати компанією, то краще купити WIZZ Discount Club: стандартне річне членство в першому випадку коштує 30 євро, а групове (знижка поширюється на власника та максимум 5-х попутників) – 50 євро. При цьому ви заощадите 10 євро на усі квитки, які дорожче за 20 євро.
Сезонні знижки найчастіше в межах 20%, найвигідніше подорожувати весною та пізньою осінню – менше людей і дешевше. У Wizz Air також існує окремий календар, де можна "вполювати" знижку. Треба ввести у стрічку пошуку напрям та місяць, а пошукова система покаже всі можливі дні для польоту й ціни.
Дешевими є також нещодавно створені рейси й польоти з нових аеропортів. Зараз, наприклад, можна придбати квитки з Вільнюса до Рейк’явіка за 30 євро (20 євро з карткою знижок).
Найпопулярніший напрямок: Київ – Вільнюс – Київ, ціни на травень - стартували від 749 гривень (17 травня), повернутися можна заплативши від 720 гривень (21 травня), а Варшава – Шарлеруа – Варшава обійдеться від 410 гривень.
Втім, існують і незручності: так звані другорядні аеропорти, саме цим пояснюється низька вартість квитків: тобто дорога до самого міста обходиться дорожче, аніж сам переліт. Наприклад, щоб доїхати з Бове до Парижу – потрібно заплатити 420 гривень за квиток на потяг, а з Пижовіце до Катовіце – 190 гривень. Аби уникнути такого радять надавати перевагу раннім рейсам, котрі не такі переповнені.
Дивіться: Зліт літака Airbus A320 Wizz Air Ukraine аеропорт Жуляни (Київ)
Ryanair в Україні
Базовий тариф – Regular, передбачає тільки переліт і перевезення ручної поклажі. Такі тарифи доступні без додаткових зборів тільки на сайті авіаперевізника. Аби нічого не сплутати, краще скористатися інтерактивною картою, вона полегшить вибір напрямків та місць.
Кілька років тому у діяла система, за якою пасажири вільно могли займати місця в салоні: так, людей стимулювали раніше займати місця, які сподобалися найбільше. Але зараз кожен може отримати місце в посадковому талоні, для чого доведеться заплатити збір розміром від 2 до 11 євро, це і є додатковою послугою.
Стандартні ціни поки що особливо не змінювалися, наприклад: рейс з Києва в Лондон коштує 35,99 євро, на 31 жовтня- 1 листопада - 24,99 євро. В середньому ціни на квитки з жовтня до 15 грудня коливаються в межах 24,99-35,99 євро.
Квитки на рейс Львів-Лондон дещо дорожчі - 35,39-46,39 євро. Квитки на рейс Київ-Манчестер (Велика Британія) продаються в межах 24,99 євро (найдешевший квиток) і до 52 євро. Квитки на рейс Київ-Стокгольм (Швеція) Ryanair продає по 24,99 євро, 34,99 євро. Квитки з Києва до голандського Ейндховена стартують від 19,99 євро. Також є квитки по 34,99 євро.
Найдешевші квитки зі Львова до польського Кракова та Вроцлава коштують 19,99 євро. На рейс Львів-Будапешт (Угорщина) продають найдешевші квитки по 19,99 євро. Дорожчі квитки - 33,99 євро. Стільки ж коштує найдешевший квиток на рейс Львів-Берлін (19,99 євро) та Львів-Меммінген (Мюнхен) (19,99 євро).
Дивіться: Explore Ukraine with Ryanair
Як повідомляв портал "Знай.ua", слідом за Ryanair в Україні з'явиться ще один лоукост.