Тим часом, поки правоохоронні органи і перші особи країни відмовчуються про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, яке сталося в липні 2016 року, його колеги - редакція розслідувань «Слідство.Інфо» у співпраці з представниками міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP і проекту BELLINGCAT провели власне розслідування обставин смерті Павла.

В рамках майже року вивчення матеріалів і пошуку нових свідчень, журналістом вдалося виявити важливі факти, які з незрозумілих причин проігнорували відповідальні співробітники Нацполіціі. Частина з них увійшла до однойменного документального фільму-розслідування, опублікованого напередодні в мережі.

В рамках першої картини, за якою, в зв'язку з великою кількістю фактів, що відкрилися в ході дослідження, за словами авторів розслідування, ймовірно, з’являться ще кілька, були детально проаналізовані події, що відбувалися в ніч перед вбивством.

Зокрема, журналісти виявили як мінімум шістьох потенційних свідків, які могли бачити осіб, що заклали вибуховий пристрій в машину Шеремета. При цьому, як встановили автори проекту, співробітники поліції навіть не спромоглися опитати ключового свідка - таксиста, автомобіль якого стояв поруч в момент скоєння злочину.

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Судячи з усього, не були сприйняті всерйоз і свідчення представників батальйону «Азов», які напередодні вбивства зустрічалися з Шереметом і згодом повідомили правоохоронцям про помічене ними зовнішнє спостереження.

Підтвердження їх слів було знайдено на записах камер спостереження. Журналістам навіть вдалося ідентифікувати номери автомобіля, який використовував ймовірний співробітник «наружки» - Устименко Ігор Андрійович, який, за інформацією власних джерел розслідувачів в СБУ, до 2014 року числився в рядах цієї спецслужби.

Згодом, журналістам вдалося вийти на контакт з Устименко, який, що і не дивно, не зміг переконливо пояснити причину своєї присутності на місці злочину.

Тим часом, офіційні особи, які оголосили розслідування вбивства Шеремета «справою честі», і до цього дня «не володіють» даною інформацією.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, в мережу злили фото вбивць Павла Шеремета.