Наш сайт раніше вже писав про ту безкарність з якою росіяни в Україні відбирають майно у європейських інвесторів, а поліція і прокуратура вдає, що нічого не відбувається.

Нагадаємо коротко цю історію.

Геннадій Скворцов з адвокатської фірми "Турій та партнери" представляє інтереси європейської компанії "Робікус ЛТД". Компанія в 2010 році заснувала на території України фірму "ЛЕНД АКТИВ 2010" і вирішила побудувати в Київській області великий логістичний центр. І навіть придбала для цих цілей 16 гектарів землі в селі Сеньківка, Бориспільського району.

За словами Скворцова, в тому ж 2010 року доручення на управління компанією було видано якомусь Олегові Жадько. При чому - тільки на рік. Але Жадько вирішив інакше. І вже в 2015 році з його допомогою землі компанії, відведені під логістичний центр, були продані громадянам Російської Федерації - Олександру Журавльову і Руслану Русану. Звичайними словами, ця земля була захоплена рейдерами.

"За документами фірма "ЛЕНД АКТИВ 2010" продала землі фірмі "РеалМаркет ЛТД", засновниками якої виявилися Русан і Журавльов", - розповідає Геннадій Скворцов.З досьє компанії в інтернеті відомо, що зараз керівником "ЛЕНД АКТИВУ 2010" є Журавльов Олександр Миколайович, а засновниками стали співмешканці Голуб Ірина Анатоліївна, Русан Руслан Васильович.

Популярні новини зараз
"Удари, яких не очікували": мольфарка розповіла, чи загрожує Україні взимку вимикання світла Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Адвокати повідомили, що державним реєстратором по даній угоді виступив Державний реєстратор Святошинської районної адміністрації Ігор Віталійович Осипович.

Адвокат Геннадій Скворцов подав заяву до Печерського райвідділу за всіма обставинами шахрайських дій. Після довгих умовлянь, кримінальне провадження все-таки відкрили, але слідчий Сергій Хочев на контакт не йде. Дивним видався і той факт, що слідчий поміняв своє прізвище - був Хончевим, а став Хочевим
.
Ми пообіцяли стежити за цією резонансною справою. Наші журналісти після більш як півтора місяці з часу опублікування матеріалу поцікавилися у Сергія Хончева (Хочева) і адвоката потерпілих Андрія Фесюка про хід розслідування справи.
Як і слід було очікувати, слідчий Печерського управління поліції Сергій Хончев ігнорує телефонні дзвінки журналіста видання, що наштовхує на певні нехороші думки. Але ж по початку все так добре починалося, після сеансу телефонного зв'язку з журналістом видання Сергій Хончев (Хочев) недвозначно натякав, на те, що він нарешті вже займеться розслідуванням рейдерського захоплення іноземного підприємства.

"Слідчий Сергій Хончев (Хочев) ігнорує норми кримінального процесуального кодексу України та не займається розслідуванням справи. Так при ознайомленні справи виявилося, що матеріали діла не підшиті, що дозволяє в будь-який момент вилучити будь-який документ, який доводить провину рейдерів або докласти матеріали які цю провину можуть оскаржити", - розповів нам Андрій Фесюк, адвокат компанії "Турій та партнери".

Так само слідчий Сергій Хончев (Хочев) не виконує ухвалу Печерського суду, в якому суддя зобов'язує бездіяльного слідчого розглянути клопотання адвоката, який представляє інтереси іноземної компанії. Адже минуло вже більше двох місяців з моменту винесення ухвали суду. До речі, за невиконання рішення суду передбачена кримінальна відповідальність.

"Що й казати, про те, що слідчому Сергію Хончеву (Хочеву) була спрямована маса інших клопотань, яких немає з не зрозумілої причини в матеріалах справи. Швидше за все причина одна - отримав клопотання і викинув", - каже Фесюк.

За його словами, як видно з матеріалів справи: попереднім слідчим на початку 2016 року, було складено подання на отримання дозволу для отримання тимчасового доступу до речей приватного нотаріуса, для того щоб отримати докази злочинних дій рейдерів. Але з невідомих причин, Сергієм Хончевим (Хочевим) ця справа не була належним чином запущена згідно кримінального процесуального законодавства.

Сподіваємося міністр внутрішніх справ Аваков і голова нацполіціі Князєв допоможуть виправити помилки в розслідуванні і встановити причину не процесуальної поведінки слідчого Сергія Хончева (Хочева)

Ми і далі будемо продовжувати стежити за ходом цієї цікавої справи - адже де це бачено, щоб в воюючій країні громадяни держави-агресора позбавляли іноземних інвесторів шансів нормально працювати в країні, сотень українців права на роботу, а державний бюджет - нових надходжень.