Вчора у столичному клубі Caribbean Club відбувся заключнй концерт туру незвичайного українського гурту "Гуляй Город", який презентував проект GG, поєднавши автентичні пісні із далекої давнини із електронною музикою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Не формат!" - казали музикантам у закладах та концерт-холах по всій Україні.
Багатоголоса музика, яку збирають по маленьких селах, чимчикуючи від хати до хати, пісні, які помирають разом із цілими поколіннями наших пращурів, колектив відроджує у супроводі ударних, діджейського пульту, цимбал, сопілки та скрипки.
Спокійно сидіти на диванчику, не підспівувати та не пританцьовувати під таку музику - неможливо. Вже із третьої пісні хлопці у залі пустились у гопак та брейк-данс, дівчатка закружляли парами, а пісня "Метелиця" закінчилась справжнім хороводом на весь перший поверх клубу.
Читайте також: В аеропорту "Бориспіль" співатимуть оперні арії
Хвилину мовчання та журливу композицію присвятили загиблому у Пісках товаришу гурту - Григорію Матяшу.
"Пісні заряджають енергетикою, хочеться танцювати. Так, вони пронизують, особливо ті, що гурт присвятив Майдану. Але нам треба навчитися з цим жити. Зрештою, є народна мудрість: "Кому ховати, а кому співати", - ділиться враженнями зі Знай.ua аспірант Національного Університету імені Шевченка Каріна.
Згадали і улюблену здавна пісню "Чорноморець", яку колектив понад десять років тому виконував із гуртом "Тартак" Сашка Положинського. Їм підіграв відомий мультиіснтрументаліст Орест Криса.
"На біс!" виконали свій невеличкий сюрприз до свят - різдвяну колядку, викликавши для цього із зали на підмогу кілька співочих красунь-фольклористок.
"А мені дуже сподобався відеоряд. На величезному екрані на початку показали найцікавіші моменти із туру містами. А протягом всього концерту демонстрували вражаючі українські орнаменти", - розповів Знай.ua працівник банку Віталій, який, на свій подив, теж долучився до хороводу.
За кілька днів, у продаж надійде перший диск проекту GG, а гурт, без сумніву, змусить згадати давно забуті пісні ще не одну сотню міських "клаберів".