Президент розгляне петицію про відміну розмитнення автомобілів

поділитись
Одна із 20 петицій вже набрала 26 тисяч голосів. Підписники вимагають відміни акцизу та мит на іномарки

Сьогодні одна із двох десятків петицій Президенту про скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт автомобілів зібрала необхідні для розгляду голоси, повідомляють у виданні "Автоцентр".

Зараз петиція Ігоря Матвієнка зібрала понад 26 тис. голосів з необхідних 25 тис. Хоча до кінця збору підписів залишилося ще 83 дня. У петиції зазначено: "Відмініть розмитнення і акцизний збір, скільки можна народ доїти, цього немає в жодній цивілізованій країні".
"Зрозуміло, що владі невигідно відміняти мито й акциз на іномарки, бо скоротяться надходження в бюджет. Однак саме урядовці почали про це говорити першими. Обіцяли відміну акцизу ще влітку. Народ це й підхопив", - говорить "Знай" Олег Назаренко, голова Всеукраїнської організації автоімпортерів і диллерів.

За його словами, державні чиновники не раз робили заяви стосовно відміни мит і акцизного збору на імпортні автомобілі.

"Причому говорили, що скасують це із нового року. Цим вони зменшили обсяги торгівлі та ввозу нових машин в Україну. Потенційні виробники і покупці чекають відміни цих податків", - каже експерт.

Читайте також "Уряд знову збирається повернути техогляд" - експерт

На його думку, для розгляду президентом цієї петиції не обов'язково чекати, поки підписників електронного документу буде 25 тис. осіб.

"Це в США так. У нашому законодавстві вказано, що президент має розглядати звернення кожного громадянина. Тому навіть без закону про електронні петиції Петро Порошенко мав би звернути увагу на ці звернення", - каже Олег Назаренко.

Нагадаємо, 28 серпня почав діяти сервіс електронних петицій на сайті глави держави. На розгляд до нього можуть потрапити лише ті звернення, що протягом трьох місяців збирають понад 25 тис. голосів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
21.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018