Цього року в столиці Новий рік святкуватимуть на Софійській та Михайлівській площі, а також на Володимирському проїзді. Про це повідомляє КМДА.

Як зазначили в організаційному комітеті "Folk Ukraine", головну новорічну ялинку прикрасять яблуками, цукерками, льодяниками та пряниками. Родзинкою стане світлодіодна комета, яка летітиме між двома дзвіницями та запалюватиме новорічну ялинку. Біля великого пряникового будиночка, який стоятиме на Софійській площі, облаштують вісім крижаних дитячих гірок.

Поруч із пам'ятником Б.Хмельницькому може з'явитися оглядовий майданчик, а на частині зони фудкорту розташують "Алею шампанського".

Читайте також: Москва почала підготовку до Нового року

Михайлівську площу планують перетворити на велику дитячу зону з атракціонами. Окрім каруселей, тут облаштують велику ковзанку та 15-метрове оглядове колесо. Також планують облаштувати дерев'яний пішохідний міст із різними декоративними елементами, що простягнеться від тротуару Володимирського проїзду до Михайлівської площі.

Популярні новини зараз
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

Але, як наголосили організатори, остаточний варіант декорування ялинки українці обиратимуть через інтерактивну гру, яка стартує у жовтні на офіційному сайті проекту. У рамках гри, кияни та гості міста зможуть обрати друзів Святого Миколая, музичний супровід, солодощі та атракціони.