Бабуся вкрала 25 тисяч фунтів заради онлайн-гри

поділитись
Жінка слізно зізналася у злочині, але наступні два роки свого життя Дернлі проведе за ґратами

62-річна працівниця Інституту Вікторії у Великій Британії сильно підсіла на онлайн-гру. Барбара Дернлі крім того що витрачала робочий час на забавки, ще вкрала у закладу велику суму грошей.

Про пишуть британські ЗМІ.

Усім відомо, що браузерні ігри є абсолютно безкоштовними, але щоб досягти у них успіху, необхідно прокачувати персонаж. Бабуся вирішила не чекати на розмірений апгрейд, а купувати нові здібності героя. Непомітно для себе та й для інших вона почала красти гроші в архіві.

Невідомо, скільки саме загального часу витратила Барбара на гру, але протягом усієї кар'єри в інтернеті вона вкрала з Інституту близько 25 тисяч британських фунтів. Цю крадіжку працівники помітили під час чергового аудиту.

Жінка слізно зізналася у злочині, але судді все ж її покарали. Наступні два роки свого життя Дернлі проведе за ґратами. Може хоч там вона позбудеться від ігрової залежності. Хоча, знаючи англійську м'якість, жінка може розраховувати на планшет у камері.

Читайте також: За влучний кидок американка отримала знижку на навчання (відео)

Онлайн-ігри є способом заробітку для деяких геймерів та справжньою катастрофою для більшості людства. Люди здатні на божевільні речі заради створення непереможного персонажа у грі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018