Жир - один з головних ворогів жінки. Всім відомо, що по організму він розподіляється не рівномірно, а накопичується саме в проблемних місцях.

Багато жінок помічають, що інтенсивні тренування допомагають привести в форму деякі ділянки тіла за короткий термін, а в цей час на проблемних ділянках немає ніяких змін. Коли ми працюємо над зниженням ваги, швидше за все худне обличчя, груди, а деякі частини тіла не реагують навіть на найбільш інтенсивні тренування.

Фахівці довгий час працюють над цим питанням, дослідження проводилися ще в 80-ті роки, де брали участь групи жінок, виконуючи різні навантаження, щоб зрозуміти реакцію тіла. Через півроку знову провели тестування всіх випробовуваних. Ті, хто постійно бігав - жир пішов з області ніг, у плаваючих - з рук, ті, хто займався художньою гімнастикою - жир йшов рівномірно з усіх дільниць.

Медики зробили висновок, що наша симпатична нервова система активізується під час фізичних вправ. Під впливом сигналів, що проходять по нервах, збудження проходить не тільки до м'язів, але і до жиру, який знаходиться під ними. Потім сигнали надходять у мозок, який виробляє адреналін в крові. Тобто якщо ми тренуємо одну м'язову групу, то адреналін туди і буде надходити. І в м'язову групу, і в жирову тканину, що знаходиться над нею.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Вправи на невеликі м'язові групи не інтенсивні для того, щоб організм виробляв потрібний гормон. Тому качати трицепс або біцепс марно.

Експерти рекомендують для початку "розбудити" симпатичну нервову систему, а потім почати інтенсивне тренування на всі групи м'язів.

Щоб розбуркати симпатичну нервову систему виконуйте наступні вправи:
- випади
- присідання
- віджимання
- інтервальне кардіо
- стрибки
- вправи з гантелями або штангою.

Пробудження симпатичної нервової системи можуть втомити і після чого вже не хочеться виконувати більш важкі вправи, але це неправильно. Готує себе протягом однієї хвилини і приступайте до виконання інших вправ.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що хворобливість після тренувань з'явиться в будь-якому випадку, а запізніла біль проходить після регулярних тренувань протягом 1-2 тижнів. Тренування необхідно змінювати з частотою один раз в 3-6 місяців. Якщо в процесі і після застосування нових тренувань ваше тіло не болить це значить, ви щось робите не так.