Губернатор Донеччини оголосив мобілізацію патріотів на держслужбу

поділитись
Готовий розглянути всі резюме, навіть якщо у людини немає досвіду роботи у держсфері. Головне, щоб вона була патріотом - Жебрівський

Губернатор Донецької області оголосив мобілізацію патріотів на державну службу в обладміністрації.

Таке незвичне повідомлення у себе на сторінці у соцмережі написав Павло Жебрівський.

"На жаль, як голова ОДА змушений констатувати, що сьогодні області бракує достатньої кількості професійних патріотичних кадрів для здійснення належного управління. За три тижні своєї роботи я стикнувся з неодноразовими проявами саботажу та симпатій терористам", - написав Жебрівський у заклику.

"Наразі залишаються відкритими понад 500 вакансій. Наприклад, треба керівники райдержадміністрацій. Готовий розглянути всі резюме, навіть якщо у людини немає досвіду роботи у держсфері, або якщо вона готова взагалі перепрофілюватися. Головне, щоб людина була патріотом і хотіла працювати на благо регіону", - прокоментував "Знай" своє звернення губернатор Донеччини.

Він впевнений, що буде купа резюме від "міських божевільних", "але й достатньо від компетентних людей": "Я впевнений, що штат ми швидко наберемо".

Читайте також: СБУ розшукує Дмитра Табачника

Жебрівський також додав, що велику зарплатню не може гарантувати. "Також поки це стосується і комфортних умов праці. Навпаки, гарантую, що буде нелегко", - говорить він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018