Очільник "Держінвестпроекту" Каськів вивів з України 255 млн гривень

поділитись
Він платив по 62 мільйони гривень за акції однієї і тієї ж української компанії, але двом різним суб'єктам одночасно

Голова "Держінвестпроекту" Владислав Каськів вивів близько 255 млн. гривень на латвійські рахунки кіпрських компаній.

Про це повідомила начальник Управління із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко під час брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ.

"Ще одна справа – це "Держінвестпроект", Владислав Каськів, який вивів на латвійські рахунки кіпрських компаній близько 255 млн гривень", - зазначила вона.

Він, за словами Тищенко, платив по 62 мільйони гривень за акції однієї і тієї ж української компанії, але двом різним суб'єктам одночасно.

Правоохоронці вже встановили взаємозв'язок між фактами перерахувань коштів і певними компаніями в Нікосії, столиці Республіки Кіпр.

Читайте також: Україна та Латвія спільно розслідуватимуть мільярдні оборутки Курченко

Нагадаємо, Каськів фігурує в декількох кримінальних провадженнях в Україні. Перше справа про зловживання керівників Державного підприємства "Нацпроект Повітряний експрес". Їх звинувачують у придбання землі за завищеною вартістю та розміщення коштів на рахунках підприємства, що має ознаки фіктивності, та збанкрутілого банку.

Іншу справу, де фігурую Каськів, відкрили за часів Януковича. Вона стосується заволодіння бюджетними коштами працівниками Держагентства інвестицій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Мистецтво політичної інтриги в житті та в кіно
0
0
19:05 14.02.2018
Про що вам не розкажуть продавці листівок та цукерок
0
0
19:14 12.02.2018
Прихована правда про останні дні ватажка "Сомалі"
1
0
20:20 08.02.2018
Герої нашого Дикого Заходу
0
0
19:17 07.02.2018