Шпигунський скандал: українське МЗС викликало посла Угорщини

поділитись
Йшлося про неприпустимість спецоперацій угорських спецслужб на території України без погодження з українськими партнерами

Міністерство закордонних справ України запросило посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня у зв'язку з заявою міністра Яноша Лазара про діяльність угорських спецслужб на українській території.

Згідно з повідомленням прес-служби МЗС, перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко висловила занепокоєння української сторони у зв'язку з опублікованим на сайті парламенту Угорщини протоколу засідання комітету з питань національної безпеки.

Зокрема, Галібаренко привернула увагу посла до висловлювань керівника канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Яноша Лазара щодо діяльності угорських спецслужб на території України.

Читайте також: Угорщина веде активну розвідку в Україні через АТО

"Було наголошено на неприпустимості здійснення угорськими спецслужбами операцій на території України без погодження з українськими партнерськими службами", - повідомляє прес-служба.

Галібаренко також спростувала звинувачення, нібито МЗС України перешкоджає в наданні допомоги угорській національній меншині, яка компактно проживає на Закарпатті.

Нагадаємо, на минулому тижні Янош Лазар, виступаючи в парламенті Угорщини заявив, що агенти угорської розвідки активно працювали в Києві протягом останнього часу через збройний конфлікт на сході України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
17.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018