Учасники фолк-рок фестивалю півдня рятували кошеня (фото)

поділитись
За декілька годин накричавшись, кошеня вляглося спати. А коли прокинулось, знову почало голосити

[gallery]

Півдня просиділо на скелі мале сіамське кошеня, яке привіз на фолк-рок фестиваль "Млиноманія" в село Печора на Вінниччині один з туристів. Відвідувачі заходу кажуть, що влаштували справжню рятувальну операцію, аби дістати тваринку.

"З самого ранку кошеня залізло на скелю. І коли хтось намагався його звідти дістати, мале видряпувалося ще вище. Воно там голосно м'явкало та кликало на допомогу. А місце було дуже небезпечне, тому думали навіть викликати рятувальників. Адже, самотужки кіт би точно звідти не вибрався", - розповів Знай.ua один з учасників фестивалю Олексій.

За декілька годин накричавшись, кошеня вляглося спати. А коли прокинулось, знову почало голосити. Кіт ще одного з учасників поліз теж не скелю, аби допомогти родичу.

[image=18699]

"Але його вчасно забрали. Інакше довелося б тоді двох котів знімати зі скелі. Вже під вечір троє чоловіків наважилися залізти, та страхуючи один одного витягли малого з пастки", - ділиться враженнями киянка Лілія.

Вона додає, що коли взяла на руки пухнастого, він одночасно тарахкотів та мяукав.

Читайте також: На "Млиноманію" покликали американця зіграти кантрі

Фестиваль "Млиноманія" - щорічний захід, який влаштовують місцеві активісти. Самотужки лагодять дерев'яну сцену, кличуть музикантів та поетів, організовують волонтерів.

У селі Печера Тульчинського району збираються музиканти, поети, народні майстри та активні екологи із усієї України.

Цього року тут виступав американець Рендалл Грегорі (Техас, США), який виконував композиції в стилі кантрі та рок-н-роллу, білоруський бард Фёдор Міхайлов із Мінська.

Хороші друзі фестивалю гурт "Очеретяний кіт" потішили глядачів піснями, написаними у стилі, який самі виконавці називають "маза-хата-фолк-рок".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018