Миколаєвом по маршруту № 1 їздить транспорт у непридатному для користування стані. Нещодавно у маршрутці з'явився новий атракціон - "розкладачка".

Мешканцям Миколаєва особливо "подобаються" розпатрані сидіння, дірки у стінах, зламані крісла і, як насмішка, рекламна наліпка "Хеппі лайф" (щасливе життя) ззовні транспорту. Фотографії із маршруткою активно викладають і обговорюють Вконтакті на сторінці групи "Типовий Миколаїв".

Фотогалереї називають "Жахи миколаївської маршрутки №1: у транспорті страшно їхати".

Читайте також: Столичний тролейбус водить патріотка у вишиванці

Багато хто обурюється і поведінкою власне пасажирів, вважаючи, що саме вони довели салон транспорту до такого стану.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

"А хто, як не пасажири, привели інтер'єр автобуса в таке гівно? Водила може і дебіл, не беруся стверджувати, але не думаю, що він спецом після зміни бушує в салоні, вгризаючись в сідушки!", - коментує користувач соцмережі Сергій.

Останнім часом увагу миколаївців також привернуло вщент розламане крісло, яке відхилилось назад, утворивши розкладне ліжко.

"Ось така от розкладачка в маршруті №1", - підписали миколаївці фото в соціальній мережі.

Не всіх хвилює стан транспортного засобу. Наприклад 25-річний мешканець міста Ярослав, який часто їздить першим маршрутом, розповів "Знай", що йому абсолютно все рівно, як виглядає маршрутка ззовні чи всередині, йому важливо лише, "аби їхало".