Мешканців Мукачева евакуюють через стрілянину

поділитись
Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош виїхав до епіцентру конфлікту на Закарпатті

Мукачеве повністю евакуюють через конфлікт за участі "Правого сектору". Як повідомляють у МВС і СБУ, мешканцям селища небезпечно наразі знаходитись на території конфлікту.

Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош виїхав до епіцентру конфлікту в Мукачеве. Про це він повідомив на сторінці Facebook. Разом із ним вирушили командир добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький і глава партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко. Як зазначає лідер "ПС", їхньою метою є неупереджене розслідування подій.

У зв'язку із подіями у Мукачеві, лідери політичної сили "Правий сектор" влаштували акції під будівлями МВС у десяти містах України, серед яких Київ, Харків, Лівів, Дніпропетровськ та Одеса.

Члени "Правого сектору" вимагають негайної відставки начальника МВС Арсена Авакова. С цією вимогою бійці пішли під Адміністрацію президента. Учасники мітингів звинувачують Авакова у "прикритті" контрабанди та захисті нечистих депутатів.

Читайте також: Ситуація в Мукачевому стабілізована – Геращенко

Вчора на Закарпатті почалась стрілянина між представниками "Правого сектору" і людьми депутата-регіонала Михайла Ланьо. Сутичка сталася через спробу людей нардепа провести через кордон партію нелегальних цигарок. Протести під будівлями МВС у містах почалися ще вчора близько 20:00 і тривали всю ніч.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018