Мешканців Мукачева евакуюють через стрілянину

поділитись
Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош виїхав до епіцентру конфлікту на Закарпатті

Мукачеве повністю евакуюють через конфлікт за участі "Правого сектору". Як повідомляють у МВС і СБУ, мешканцям селища небезпечно наразі знаходитись на території конфлікту.

Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош виїхав до епіцентру конфлікту в Мукачеве. Про це він повідомив на сторінці Facebook. Разом із ним вирушили командир добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький і глава партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко. Як зазначає лідер "ПС", їхньою метою є неупереджене розслідування подій.

У зв'язку із подіями у Мукачеві, лідери політичної сили "Правий сектор" влаштували акції під будівлями МВС у десяти містах України, серед яких Київ, Харків, Лівів, Дніпропетровськ та Одеса.

Члени "Правого сектору" вимагають негайної відставки начальника МВС Арсена Авакова. С цією вимогою бійці пішли під Адміністрацію президента. Учасники мітингів звинувачують Авакова у "прикритті" контрабанди та захисті нечистих депутатів.

Читайте також: Ситуація в Мукачевому стабілізована – Геращенко

Вчора на Закарпатті почалась стрілянина між представниками "Правого сектору" і людьми депутата-регіонала Михайла Ланьо. Сутичка сталася через спробу людей нардепа провести через кордон партію нелегальних цигарок. Протести під будівлями МВС у містах почалися ще вчора близько 20:00 і тривали всю ніч.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Таємниці найзагадковішого замку та приховані на дні океану скарби - цього не знайдеш у підручниках з історії
0
0
19:07 20.02.2018
Як колишній офіцер втопив столицю в крові
0
0
18:25 20.02.2018