Автомобілісти Кіровограда влаштували пробіг проти рабства (фото)

поділитись
Цією акцією організатори хотіли підкреслити, що не завжди ті перспективи, які пропонують молодим людям для кар'єрного росту, і виїзду за кордон є правдою

[gallery]

Сьогодні, 2 грудня в Кіровограді стартував всеукраїнський автопробіг "На запчастини - тільки машини!", Він присвячений Дню боротьби за скасування рабства.

Про це повідомляє УНН.

"Ми хочемо донести студентству, що не завжди ті хороші перспективи, які пропонують їм люди для забезпечення кар'єрного росту, для виїзду за кордон є правдою.

Необізнані молоді люди 16-22 років найчастіше потрапляють у складні життєві ситуації, такі як рабство" - зазначила директор медичного коледжу імені Мухіна Світлана Бондар.

Акцію в Кіровограді організували - члени Всеукраїнської коаліції громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, а також громадська організація "Обласна інформаційна служба з актуальних питань жінок" в Кіровограді.

Також автопробіг підтримали обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського та представництво в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Читайте також: Благодійний забіг Святого Миколая відбудеться у Києві

Нагадаємо, аналогічні акціїї проходить одночасно у 17 областях України. Кіровоградська область вперше бере участь у заході.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Користуйтесь будь-якою нагодою та більше рухайтесь
0
0
13:35 24.04.2018
Поляки часто змушують українців працювати нелегально
0
0
13:28 24.04.2018
Технічні можливості на високому рівні
0
0
13:15 24.04.2018