"Купіть манометр і причепіть ланцюжком до магазину" - поради торговцям

поділитись

0

814

Зараз найбільше заробляють ті, хто нестандартно підходить до торгівлі, вважають економісти

Зараз найбільше заробляють ті, хто нестандартно підходить до торгівлі, вважає економіст Владислав Загородній. Він розповідає, як організувати продажі, аби вони приносили максимальний прибуток.

Із маси запропонованих товарів і послуг люди обирають найбільш нестандартні.

"Це світова тенденція. Згадайте, хто перемагає на Євробаченні – то а ля монстри, то трансвестити, то інші люди, які з красою співу не мають нічого спільного. Про це потрібно завжди пам'ятати", - говорить "Знай" Владислав Загородній.

Магазин варто пофарбувати у яскравий колір.

"Тоді він вирізнятиметься серед інших і привертатиме увагу. Не варто уподібнювати його до інших магазинів. Ваш має в усьому вирізнятися. Тому можете почепити цікаву вивіску із гумором. Наприклад, "Ми продаємо не тільки хліб"".

Матеріал за темою У кризу найвигідніше займатися перепродажами

Слід орієнтуватися на продаж багатьох товарів.

"Якщо продаєте хліб, то бажано реалізовувати і батарейки, і напої, і пиво. Вузька спрямованість торгівлі може призвести до збитків. А широка – навпаки. Заходить, наприклад, людина за хлібом і згадала, що треба рахунок на телефоні поповнити чи батарейки купити", - говорить фахівець.

Вигідно розвивати лояльність покупців супутніми послугами.

"Це може бути безкоштовна підкачка шин або перевірка тиску. Чи безкоштовна мийка скла. Людина під'їде машиною і їй буде приємно, що може собі протерти вікно чи перевірити тиск в шинах. Для цього не потрібні великі затрати. Достатньо купити манометр і прив'язати ланцюжком до магазину, і все. Також можна встановити апарати поповнення рахунку в середині чи здійснення банківських платежів. Якщо торгуєте пивом, поставте біля магазину столик".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017