"Купіть манометр і причепіть ланцюжком до магазину" - поради торговцям

поділитись

0

814

Зараз найбільше заробляють ті, хто нестандартно підходить до торгівлі, вважають економісти

Зараз найбільше заробляють ті, хто нестандартно підходить до торгівлі, вважає економіст Владислав Загородній. Він розповідає, як організувати продажі, аби вони приносили максимальний прибуток.

Із маси запропонованих товарів і послуг люди обирають найбільш нестандартні.

"Це світова тенденція. Згадайте, хто перемагає на Євробаченні – то а ля монстри, то трансвестити, то інші люди, які з красою співу не мають нічого спільного. Про це потрібно завжди пам'ятати", - говорить "Знай" Владислав Загородній.

Магазин варто пофарбувати у яскравий колір.

"Тоді він вирізнятиметься серед інших і привертатиме увагу. Не варто уподібнювати його до інших магазинів. Ваш має в усьому вирізнятися. Тому можете почепити цікаву вивіску із гумором. Наприклад, "Ми продаємо не тільки хліб"".

Матеріал за темою У кризу найвигідніше займатися перепродажами

Слід орієнтуватися на продаж багатьох товарів.

"Якщо продаєте хліб, то бажано реалізовувати і батарейки, і напої, і пиво. Вузька спрямованість торгівлі може призвести до збитків. А широка – навпаки. Заходить, наприклад, людина за хлібом і згадала, що треба рахунок на телефоні поповнити чи батарейки купити", - говорить фахівець.

Вигідно розвивати лояльність покупців супутніми послугами.

"Це може бути безкоштовна підкачка шин або перевірка тиску. Чи безкоштовна мийка скла. Людина під'їде машиною і їй буде приємно, що може собі протерти вікно чи перевірити тиск в шинах. Для цього не потрібні великі затрати. Достатньо купити манометр і прив'язати ланцюжком до магазину, і все. Також можна встановити апарати поповнення рахунку в середині чи здійснення банківських платежів. Якщо торгуєте пивом, поставте біля магазину столик".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Чиновники хочуть і надалі красти, тому пенсіонери будуть страждати
0
0
08:04 25.03.2017
Імовірність того, що в справі Гонгадзе з'являться нові докази, - дуже незначна
0
0
07:00 25.03.2017
Нинішній інститут української прокуратури - це наслідок радянської системи
0
0
06:39 25.03.2017
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017