Російська поліція пропонує кримчанам добровільно здати відбитки пальців

поділитись

0

394

У відомстві зазначають, що процедура добровільної дактилоскопії "дуже важлива", оскільки значно спрощує їх ідентифікацію

Жителів Криму місцева поліція запрошує на добровільну дактилоскопію. Відповідне оголошення опубліковане на сайті МВС Росії в Криму.

Як повідомляється, для кримчан послугу з добровільної здачі відбитків пальців проводять безкоштовно.

У відомстві зазначають, що процедура добровільної дактилоскопії "дуже важлива", оскільки створення єдиної бази обліку громадян "значно спрощує їх ідентифікацію і є корисною, як спеціалізованим відомствам, так і самим громадянам".

"У житті відбуваються події не завжди безпосередньо залежать від людини. Дорожньо-транспортні пригоди, технологічні аварії різного роду, природні стихійні лиха чи інші неприємних ситуацій, коли встановити особу без документів просто неможливо. А дактилоскопічна інформація може надати неоціненну допомогу", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Скандальні французькі чиновники прибули до Криму

У відомстві підкреслюють, що кожній людині, яка пройшла дактилоскопічну реєстрацію, гарантують встановлення особи при псуванні, втраті документів, а також при нещасних випадках, катастрофах, повенях, землетрусах, пожежах, терористичних актах, авіаційних та залізничних катастрофах.

Для того щоб пройти процедуру добровільної дактилоскопічної реєстрації, кримчанам пропонують звернутися із заявою до територіального органу внутрішніх справ за місцем проживання.

У поліції Росії підкреслюють, що процедура проводиться "абсолютно безкоштовно".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017