Співачку і активістку Руслану нагородили "Орденом честі" (фото)

поділитись
Активістка зізналася, що річниця Майдану для неї - особливий день і подякувала всім, хто підтримував учасників цієї історичної події

Українську співачку і активістку Майдану Руслану нагородили "Орденом честі" під час святкування Дня Гідності 21 листопада 2015 року.

Відповідні фото Руслана опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Вона зізналася, що друга річниця Майдану для неї - особливий день і подякувала всім, хто підтримував учасників переломного періоду України.

"Довго думала, як правильно сказати про другу річницю Майдану. Вирішила сказати вам прості слова:" Люди! Спасибі, що вийшли на Майдан! Спасибі, що повірили в себе. Спасибі, ви показали, що в цьому житті вартісне і найголовніше! Спасибі всім, хто хоч раз, хоч на мить відгукнувся, допоміг і співпереживав Майдану", - написала артистка.

Також Руслана зазначила, що Революція Гідності стала проривом України у світовому співтоваристві. За її словами, українці показали, що вправі приймати рішення і боротися за свою свободу.

Читайте також: Порошенко нагородив режисера фільму про Майдан Хрестом Мазепи (фото)

"Можливо, не всі можуть розгледіти, що зробив Майдан, але більшість відчули, що це був справжній прорив людства. Ми увійшли у світову історію як ті, хто готовий віддати життя за цінності. Через нас не переступити, нами не знехтувати, нас не знищити і не принизити. Ми - вільний світ! Ми - вільні люди", - підкреслила активістка.

[image=48665]

[image=48666]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018