Українську співачку і активістку Майдану Руслану нагородили "Орденом честі" під час святкування Дня Гідності 21 листопада 2015 року.

Відповідні фото Руслана опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Вона зізналася, що друга річниця Майдану для неї - особливий день і подякувала всім, хто підтримував учасників переломного періоду України.

"Довго думала, як правильно сказати про другу річницю Майдану. Вирішила сказати вам прості слова:" Люди! Спасибі, що вийшли на Майдан! Спасибі, що повірили в себе. Спасибі, ви показали, що в цьому житті вартісне і найголовніше! Спасибі всім, хто хоч раз, хоч на мить відгукнувся, допоміг і співпереживав Майдану", - написала артистка.

Також Руслана зазначила, що Революція Гідності стала проривом України у світовому співтоваристві. За її словами, українці показали, що вправі приймати рішення і боротися за свою свободу.

Читайте також: Порошенко нагородив режисера фільму про Майдан Хрестом Мазепи (фото)

"Можливо, не всі можуть розгледіти, що зробив Майдан, але більшість відчули, що це був справжній прорив людства. Ми увійшли у світову історію як ті, хто готовий віддати життя за цінності. Через нас не переступити, нами не знехтувати, нас не знищити і не принизити. Ми - вільний світ! Ми - вільні люди", - підкреслила активістка.