На Волині зареєстровано черговий випадок дитячого суїциду. Дев'ятирічна жителька Луцька намагалася покінчити життя самогубством.

Дівчинку, яка приїхала погостювати у м.Горохів, доставили у районну лікарню після опівночі. Фахівці діагноз встановили швидко – дитина намагалася покінчити життя самогубством. Гостя Горохова наковталась пігулок "Кетанол", - повідомляє джерело "Горохів – моє місто".

"Профілактика дитячого суїциду часто допомагає уникнути найстрашнішого – смерті дитини. Головне, що для цього необхідно – це увагу батьків до змін, що відбувається в поведінці дитини", - розповідає психолог-педагог Вернигора Сусанна Василівна.

Читайте далі: У Запоріжжі зниклу 8-річну дівчинку знайшли мертвою

Іншу дівчину, яка випила спиртне, а потім вжила отрутохімікат "Ратибор", лікарі врятувати не змогли. Вона померла у лікарні, так і не прийшовши до свідомості.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Не тільки Повалій, Басков та Кіркоров: Лера Козлова з "Ранеток", Сергій Лазарєв та інші "унікуми" підтримали путіна Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще