Найбільше люблять цілуватися жителі Близького Сходу

поділитись

0

580

В Індії вважають, що поцілунки - це особиста справа кожного, публічне прояви почуттів вважається некультурним

Американські вчені під керівництвом автора дослідження Вільяма Янковіяка з університету Невади в Лас-Вегасі провели дослідження щодо ставлення представників різних культур до поцілунку.

Про це повідомляє Onlinelibrary.

"Ми зібрали дані з 168 культур широкого спектру географічних місцях, історичних шарів і соціальних структур. Ми виявили, що 77 культур - 46% сприймали поцілунок як романтичний і сексуальний, а 91 культура - 54% ставиться до поцілунку індиферентно", - говорить учений.

Вчені з університету Невади встановили, що найбільше люблять цілуватися на Близькому Сході, трохи менше - в Азії і Європі. У Північній Америці та Океанії думки розділилися практично порівну. Найбільш негативне ставлення до поцілунків, у свою чергу, в Центральній і Південній Америці та Африці.

Нагадаємо, що в більш ранніх експериментах фахівці стверджували, що близько 90 відсотків жителів планети насолоджуються поцілунками.

У різних країнах світу прийнято цілуватися при зустрічі. У жителів Кавказу, та й Латинської Америки прийнятні поцілунки між особами однієї статі: малознайомі чоловіки при зустрічі гаряче і пристрасно цілуються на кожному кроці, не вкладаючи в це нетрадиційного сексуального змісту.

А в Японії, Китаї, Кореї та інших східних країнах, навпаки, цілуватися, та й взагалі виявляти свої почуття в громадських місцях не прийнято, а вже "етикетні" поцілунки між родичами та знайомими і зовсім немислимі. Привітання тут замінюють тисячі різновидів поклонів.

Матеріал по темі: Мадонна опублікувала фото поцілунку палестинця і ізраїльтянина

В Індії вважають, що поцілунки - це особиста справа кожного, публічні прояви почуттів вважають некультурним.

Ще менш прихильно ставляться до публічних поцілунків в ісламських країнах, наприклад, в Ірані. Публічний поцілунок чоловіка з жінкою може загрожувати обидвом тюремним ув'язненням і фізичною розправою.

Серед національних різновидів виділяється "поцілунок ескімосів". Кажуть, що на півночі холодно, і місцеві жителі бояться обморозити губи, а тому на знак вітання труться носами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Як Південна Америка позбавлялася від іспанського ярма
0
0
20:55 24.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017