ЄС знімає звинувачення зі Сноудена

поділитись
Чиновники ЄС обіцяють, що зі Сноудена знімуть усі звинувачення, а також не передадуть іншим державам у разі прохання

Європарламент сьогодні ухвалив документ, у якому йде мова про те, що громадянин США Едвард Сноуден отримає імунітет від переслідування на території країн ЄС.

Про це повідомляє ВВС.

Чиновники ЄС обіцяють, що зі Сноудена знімуть усі звинувачення, а також не передадуть іншим державам у разі прохання. Таке рішення ухвалили у зв'язку з тим, що чиновники наполягали на тому,що екс-працівник ЦРУ є захисником прав людини та своїми діями піклувався про громадян.

Також у ЄС пообіцяли припинити слідкувати за громадянами та зробити їхнє життя більш приватним. В офіційній постанові мова також йде і про обмеження співпраці зі США щодо переслідування окремих осіб.

Нагадаємо, Едвард Сноуден працював на ЦРУ, а у 2013 році оприлюднив данні про незаконні спостереження з боку Ленглі. Після цього уряд США викреслив його зі списку громадян країни та оголосив у розшук. Сноуден втік з країни, а врешті-решт опинився у Росії.

Читайте також: РФ не прийматиме біженців у відповідь на відміну санкцій

Колишнього ЦРУшника з радістю зустріли у РФ. У перші місяці перебування він роздавав інтерв'ю та дякував за прийом. Нещодавно Сноуден заявив про бажання залишити РФ та повернутися у Штати, навіть якщо йому загрожуватиме в'язниця.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018