Магазин в Гомелі зняв шеврони "ДНР" з продажу і вибачився

поділитись

0

784

Адміністрація магазину принесла публічні вибачення на свій сторінці у "ВКонтакте"

Користувач "Фейсбуку" Владислав Мігдаленок виклав на своїй сторінці фото із зображенням нашивок із символікою самопроголошеної Донецької народної республіки, які супроводжувалися текстом: "У Гомелі в магазині військового одягу почали продавати цікаві шеврони".

Ця новина викликала бурхливе обговорення. У коментарях автор поста вказав і посилання на сторінку магазину військового одягу в "ВКонтакте". Але на ній інформації про продаж шевронів не виявилося.

Кореспондент білоруського сайту TUT.BY відправився в павільйон по вулиці Катунина, де знаходиться магазин військового одягу. О 10.30 такої продукції там теж вже не було.

З'ясувалося, що раніше в магазині побував гомельчанин Вадим, який встиг зафіксувати нашивки на свій мобільний. "Я прийшов в магазин за кілька хвилин до його відкриття, встиг сфотографувати ці шеврони. Попросив у продавщиці книгу скарг, сказав, щоб вона дзвонила господареві. Потім подзвонив черговому Служби з безпеки нашої держави і записався на прийом. Наліпки з вітрини були зняті тут же", - розповів Вадим.

Читайте також: Білоруські активісти "полюють" на футболки з Путіним

Тим часом адміністрація магазину принесла публічні вибачення на свій сторінці у "ВКонтакте". "Я прошу вибачити мене людей, чиї почуття ми торкнулися, розмістивши на продаж шеврони однієї з протиборчих сторін в українському конфлікті. Основний контингент наших відвідувачів страйкболісти, і шеврони призначалися для тематичних ігор і не призначалися для пропаганди. Вважаю появу цих предметів у продажу неправильним, вони видалені з продажу і більше не з'являться ", - повідомляється на сторінці білоруського магазина.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
20.09.2017
Класичні страви, які ніхто не винаходив спеціально
0
0
19:17 20.09.2017
Як пов'язані фільм "Матильда" та міністр пропаганди Йозеф Геббельс
0
0
19:08 19.09.2017
Виявляється, закохані нерідко сприймають одне й те саме поняття по-різному
0
0
19:14 18.09.2017
Вони знають про війну більше, ніж ви можете собі уявити. Йдуть на ризик, не сплять ночами, вбивають машини та взуття на дорогах Донбасу. Але щоразу повертаються туди знову
0
0
18:32 17.09.2017
Причини і наслідки Пелопоннеської війни
0
0
14:30 17.09.2017