Магазин в Гомелі зняв шеврони "ДНР" з продажу і вибачився

поділитись

0

784

Адміністрація магазину принесла публічні вибачення на свій сторінці у "ВКонтакте"

Користувач "Фейсбуку" Владислав Мігдаленок виклав на своїй сторінці фото із зображенням нашивок із символікою самопроголошеної Донецької народної республіки, які супроводжувалися текстом: "У Гомелі в магазині військового одягу почали продавати цікаві шеврони".

Ця новина викликала бурхливе обговорення. У коментарях автор поста вказав і посилання на сторінку магазину військового одягу в "ВКонтакте". Але на ній інформації про продаж шевронів не виявилося.

Кореспондент білоруського сайту TUT.BY відправився в павільйон по вулиці Катунина, де знаходиться магазин військового одягу. О 10.30 такої продукції там теж вже не було.

З'ясувалося, що раніше в магазині побував гомельчанин Вадим, який встиг зафіксувати нашивки на свій мобільний. "Я прийшов в магазин за кілька хвилин до його відкриття, встиг сфотографувати ці шеврони. Попросив у продавщиці книгу скарг, сказав, щоб вона дзвонила господареві. Потім подзвонив черговому Служби з безпеки нашої держави і записався на прийом. Наліпки з вітрини були зняті тут же", - розповів Вадим.

Читайте також: Білоруські активісти "полюють" на футболки з Путіним

Тим часом адміністрація магазину принесла публічні вибачення на свій сторінці у "ВКонтакте". "Я прошу вибачити мене людей, чиї почуття ми торкнулися, розмістивши на продаж шеврони однієї з протиборчих сторін в українському конфлікті. Основний контингент наших відвідувачів страйкболісти, і шеврони призначалися для тематичних ігор і не призначалися для пропаганди. Вважаю появу цих предметів у продажу неправильним, вони видалені з продажу і більше не з'являться ", - повідомляється на сторінці білоруського магазина.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
07.06.2017
Загрузка...
Виявляється, не все так просто зараз у світі українського шоу-бізнесу
0
0
16:41 26.06.2017
Про трипільців без прикрас та упереджень
0
0
19:33 23.06.2017
Спеціально для них проведуть захід за участю відомих людей і чемпіонів України
0
0
14:31 23.06.2017
Перевірте свої знання
0
0
19:05 22.06.2017