У четвер, 15 листопада під час прес-конференції в Лондоні прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей прокоментувала можливість повторного референдуму з приводу виходу країни з Євросоюзу.

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на британські джерела.

У ході прес-конференції Мей заявила, що повторного референдуму щодо виходу країни з Євросоюзу не буде та висловила жаль, що через розбіжності Brexit кілька міністрів її кабінету пішло у відставку.

Водночас вона підкреслила, що Сполучене Королівство все одно вийде з Європейського союзу.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Тереза Мей
Тереза Мей

У ході бесіди з журналістами Мей додала, що її план із виходу країни з ЄС правильний.

Варто нагадати, що 23 червня 2016 року відбувся референдум про вихід Великобританії з ЄС. Згідно з його підсумками, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1% – хотіли залишитися в ЄС. Більшість жителів Шотландії хотіла залишитися у складі Євросоюзу.

Вихід Великобританії з ЄС заплановано на 29 березня 2019 року о 23.00 за лондонським часом (30 березня о 1.00 за Києвом). Перехідний період, під час якого зберігатимуться торговельні зв'язки, має тривати до кінця 2020 року.

14 листопада уряд Великобританії після п'ятигодинної дискусії, яка відбулася в закритому режимі, схвалив текст угоди про вихід країни з Європейського союзу.

Нагадаємо, уряд Великобританії офіційно підтримав проект Угоди про вихід Сполученого Королівства з Європейського Союзу. Це підтвердила прем'єр-міністр Тереза ​​Мей.

"Колективне рішення Кабінету міністрів було таким, що уряду слід підтримати проект угоди про Brexit" – заявила вона, додавши, що цей крок уряду був рішучим і дозволить Лондону "просунутися далі".

Раніше Знай.uа писав про те, що переговорники сторін щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу погодили текст підсумкової угоди щодо Brexit.

Також Знай.uа повідомляв, що у Великобританії ще одна міністр покинула свій пост, будучи незадоволеною виходом країни з Євросоюзу.