Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк цілком серйозно збирається йти на вибори. Про те, що він хоче боротися за крісло президента, свідчать борди по всьому Києву та в інших містах України.

На це звернув увагу на сторінці у Facebook юрист, блогер Михайло Шнайдер. Він оприлюднив фото наметів, де за кілька місяців до голосування проводять пряму агітацію: роздають брошури та газети:

"Ось такі намети почали з'являтися по всій Україні. Арсеній Петрович вирішив не обмежуватися одними бордами і проявив креативність. У цих самих палатках сидять спеціально навчені люди і роздають партійні газети, в яких описані неймовірні "успіхи" і "подвиги" Народного Фронту і його Лідера. Схоже Арсеній все-таки вирішив поборотися за президентське крісло і повернутися до великої політики. Як ви думаєте друзі, у Арсенія Петровича є якісь шанси? Або без варіантів?", - задається питанням Шнайдер.

Популярні новини зараз

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

До речі, не тільки палатки помічають користувачі: на плакатах з обличчям Яценюка – численні обіцянки, зокрема "енергетичної незалежності", пропаганда "всього українського" (борщ, вареники, пісні, кіно – все, що тільки могли згадати у "Народному фронті"), але найбільше дивує не це.

На одному з бордів команда Яценюка запевняє: саме вони нібито "зупинили дефолт" у 2014 році. Чи так це насправді, відповідь для себе знає кожен українець.

Дивіться: Розкрадання на будівництві "Стіна Яценюка": перші результати розслідування

Нагадаємо, бідність в Україні показали одним пронизливим фото.Як повідомляв "Знай.ua", батькові Порошенка раптово підвищили виплати. Також "Знай.ua", українці жорстко осмикнули Супрун з її порадами.