На світовій політичній арені останнім часом загострюється ситуація, США в цьому плані не виняток. Тут вже кілька місяців поспіль "гомонять" про відсторонення глави держави від посади.

Американський президент заявив, що не боїться імпічменту. Дональд Трамп вважає, що за нього заступиться народ Сполучених Штатів Америки. Про це стало відомо завдяки повідомленням американських ЗМІ.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Дональд Трамп заявив, що буде дуже складно усунути від посади політика, який "не зробив нічого неправильного і більше того – відновлює найбільшу економіку країни".

"Я не стурбований, ні. Думаю, що люди повстануть, якщо це станеться", – заявив Трамп.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Варто нагадати, що генеральний директор Google Сундар Пічаі під час слухань у Конгресі США пояснив, чому при введенні запиту "ідіот" пошуковик показує фото президента США Дональда Трампа. Питання про це Пічаі задала конгресмен-демократ Зої Лофгрен.

"Якщо ввести слово "ідіот" в розділі "Зображення", з'являться фотографії Дональда Трампа. Я тільки що зробила це. Як працює пошук, якщо таке відбувається?", - запитала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що конгресмени США прийняли важливе рішення, про це йдеться у Facebook посольства України в США, передає "Диалог.UA". За допомогою зазначеного рішення Конгресу США 11 грудня завдала руйнівного удару по скандальному газопроводу з РФ до Європи "Північний потік - 2". Одноголосно було підтримано резолюцію, що засуджує небезпечний для енергетичної безпеки Євросоюзу проект. У прийнятій резолюції конгресмени закликають країни Євросоюзу відмовитися від "Північного потоку-2".

Нагадаємо, "Північний потік-2": у Конгресі США закликали зупинити Путіна.

Як повідомляв Знай.uа вторгнення Путіна в Україну: підступний сценарій Кремля припинив бути таємницею.

Знай.uа писав, протести "жовтих жилетів": план Макрона обійдеться країні у величезну суму.