Павло Клімкін, який з червня 2014 року є міністром закордонних справ України, заявив про те, що наша країна буде тиснути юридично та політично на порушників. Про це голова МЗС заявив на зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини.

Також Клімкін заявив про те, що вся ця істоорія стала сумним уроком не тільки для німецького бізнесу. Рітейлери таких компаній-гігантів як Adidas або Volkswagen дозволяють вважати Крим російським.

Нещодавно Служба безпеки України збиралась перевірити інформацію щодо роботи багатьох німецьких компаній на території Криму.

Нагадаємо, що Україна збереже статус морської держави: Росія цьому не завадить

Президент України Петро Порошенко заявив, що статус морської держави буде збережано. На це не вплине російська агресія та анексія Кримського півострова.

Про це повідомляє прес-служа глави держави.

Порошенко зробив таку заяву у вівторо, 12 лютого, під час розширеної наради з питань розвитку морегосподарського комплексу в ході робочої поїздки на Одещину.

Гарантії захисту національних інтересів країни, може забезпечити, на думку президента, і вступ України до НАТО. Порошенко прагне перетворити країну на частину "європейської нації".

Також "Знай.ua" писав, що Путін атакує Україну з повітря, комплекси вже на кордоні: тривожна заява. Начальник кримських та донецьких головорізів Володимир Путін для повномасштабного вторгнення в Україну використовуватиме авіацію і ракети. Так, військовий оглядач припустив, що Володимир Путін готується до ведення широкомасштабних бойових дій через те, що Росія перекинула до кордону з Україною смертоносні ракетні комплекси "Іскандери".

Як повідомляв портал "Знай.ua" , покійний Захарченко псує життя жителям Донецька: бойовики не відступають.  Мешканців окупованих проросійськими найманцями-бойовиками територій скаржаться, що тепер з них вимагають гроші за схеми нині ліквідованого ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.  Людей змушують оплачувати "заборгованість" за комунальні платежі 2014-2015 років. Саме тоді одізний ватажок терористичної "ДНР" Олександр Захарченко оголосив "платіжну амністію". Про це повідомляється у Twitter hochu domoy.