У четвер, 28 лютого, відбувся "кандидатський" прямий ефір, в ході якого кандидати у президенти України обговорювали резонансні питання: розслідування крадіжок в оборонці а також рішення КСУ щодо визнання неконституційною статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

Гостями програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" були: Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Олександр Шевченко, Валентин Наливайченко, Анатолій Гриценко, Денис Бігус, Олександр Дубинский, Назар Холодницький, Володимир Зеленський.

В ході обговорення кандидати відповіли на питання: "Чи домовиться з вами Петро Порошенко?".

Мер Львова, який також бере участь у виборчих перегонах, відповідаючи на це питання, зізнався, що йому Порошенко пропонував все.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: у росії істерика через "хлопки", п'яна бійня між окупантами й диво-борщ для ЗСУ Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень" Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся"
Показати ще

"Петро Олексійович мені пропонував все… Крім свого кабінету. Але він не зумів зі мною домовитися, тому що я хочу спати спокійно і дивитися в очі людям", - сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко заявив, що Садовому нема чого ховати очей.

У студії обговорювали скандального рішення Конституційного – КСУ визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

У "кандидатському" ефірі Анатолій Гриценко чітко вказав, чия "заслуга" цього рішення. Він підкреслив, що якби не було підписів депутатів, то Конституційний суд не прийняв би такого рішення до розгляду.

"Питання: хто це зробив? Ми ж повинні знати – "страна должна знать своих "героев". 59 людей – список є в інтернеті. Подивіться, які фракції поставили підписи. Бо якби не було підписів, то Конституційний суд не прийняв би такого рішення, до розгляду б не прийняв. Найбільше – Народний фронт. Хто лідер? Яценюк Арсеній Петрович. Стояв на Майдані. Настіпні по кількості – БПП. Хто лідер? Стояв на Майдані. Вони вже забули це все. Далі – Відродження, Воля народу", - зазначив кандидат.

Анатолій Гриценко підкреслив, що нема в цьому списку ні "Самопомочі", на "Батьківщини", тому їм нема чого ховати очей.

"Я не знайшов нікого з Самопомочі і з Батьківщини. Немає. Нема чого очі ховати. Так от ці 59 людей, а погугліть ще прізвища, там половину потрібно саджати", - заявив Анатолій Гриценко.

Як повідомляв портал Знай.ua, студію 1+1 намагалися атакувати під час ефіру з Володимиром Зеленським

Також Знай.ua писав, Зеленський в ефірі програми "Право на владу" заявив, що не заздрить Порошенку, оскільки "у нього зараз один конкурент - це народ України"