27 березня в ефірі телеканалу 1+1 вийшли перші серії третього сезону серіалу "Слуга народу".

Третій сезон став "сміливішим" за своїх попередників - політичний сарказм тут сягнув апогею.

Варто нагадати, що наприкінці другого сезону Голобородько потрапляє в колонію суворого режиму в Березані.

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Раптово зірветься вітер: синоптик оголосила штормове попередження українцям, коли чекати стихійного удару

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Новий президент Дмитро Суриков (саме він наприкінці другого сезону і підвів "Слугу народу" під термін) - явний корупціонер. Починає він фільм з дерибану "Нафтогазу" і ринку незаконного видобутку бурштину. Завуальована відсилання до Порошенко йде майже відразу: нового президента називають "Молочник" - він володіє молочним бізнесом.

Суріков керує силовиками і примушує їх фабрикувати кримінальні справи на опонентів. Також він вибірково знімає недоторканність з неугодних депутатів. Загалом, діє як типовий Порошенко.

Паралельно президент на публіку мовить, що Україна "злізла з" газової голки Росії". Тема торгівлі Сурікова з Росією постійно педалює в серіалі. З-за цього в Києві навіть збирається "Молочний майдан". Що цікаво, його в підсумку починає підтримувати і "Ахметов" своїми телеканалами.

"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)
"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)

У фільмі є цікавий флешбек - в майбутнє. Україна в G20, у неї немає боргів. Але 20 років тому, в 2019 році, пояснює викладач одного з вузів, була "друга Руїна". І Сурікова в цьому майбутньому часто помилково називають "Сурков".

В серіалі несподівано жорстко висміюється "Тимошенко" - депутат Жанна Борисенко, яка обурюється, що якщо не використовує свій шанс зараз, то потім вже ніколи не стане президентом. Вона теж підтримує "Молочний Майдан", хоча автори фільму постійно підкреслюють її нещирість.

Друга серія починається з того, що президентом стає... "Тимошенко". Її президентства вже 50 днів, а резерви країни спустошені.

"Слуга народу" (Квартал 95)
"Слуга народу" (Квартал 95)

"Тимошенко" свариться з олігархами - вона пропонує легалізувати продаж останнього ліквідного активу України - землі - іноземцям на шкоду місцевим магнатам. Ті у відповідь провокують ще один майдан. Країна занурюється в остаточний хаос.

В цей час Ради захоплюють націоналісти (якісь "національні Військові дружини") і влаштовують військовий переворот. Вони вводять фашистський режим в країні.

Він звільняє Голобородько з в'язниці. І виявляється, що під час майданів Україна розпалася на 28 незалежних держав. А Україна залишилася в межах Києва, втративши навіть Троєщини - вона стала незалежним королівством.

Нагадаємо, вже у середу, 27 березня, стартує третій сезон серіалу "Слуга народу".

Як повідомляв раніше Знай.ua, європейські дипломати, які базуються в Брюсселі та Києві, висловили стурбованість трійкою лідерів президентських перегонів в Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Юлія Тимошенко вимагає імпічменту президента.