Лідер політичної партії Батьківщина Юлія Тимошенко, яка програла в першому турі виборів, висловила свою думку щодо телефонних переговорів Володимира Зеленського та Петра Порошенка. У студії програми "Право на владу" на 1+1 Порошенко поговорив по телефону із Зеленським. Шоумен відповідав чинному президенту в досить агресивній манері, а в кінці кинув трубку. У зв'язку з цим, Юлія Володимирівна записала відеозвернення, в якому розкритикувала поведінку обох кандидатів. Тимошенко заявила, що равноудалилась і від Зеленського, і від Порошенка, і що такого роду «дебати» ранять душу українців. Відео з'явилося на

"Я зараз хочу звернутися до Петра Олексійовича. Я знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що ви зробили частина добрих справ для нашої країни. І тому в цей важкий для вас час я просто раджу вам не стає частиною чужого шоу. Тримати президентську планку. І як би важко не було, захистити статус поста президента і статус держави", - сказала вона.

Також політик звернулася до Зеленського.

"Якщо ви мрієте зайняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не потрібно влаштовувати бої навколо неї. І не потрібно в боротьбі за право стати президентом знищувати честь і гордість президентського статусу", - підкреслила Тимошенко.

За її словами, коли Зеленський "кинув трубку практично в обличчя чинного президента", вона "побачила, який це стрес для президента".

"Знаючи про його проблеми зі здоров'ям... У нього просто пересохло в роті і він не міг далі говорити... Потрібно просто бути людьми", - сказала нардеп.

Тимошенко закликала "вміти вчасно подати один одному ковток води" і перейти до "відродженню і розбудові України".

Раніше у Зеленського пояснили суперечку з Порошенком: чому не стримався слуга народу. 

Нагадаємо, експерт проаналізував "телефонні дебати" Порошенко і Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, Ткаченко пригрозив судом Порошенко.

 Знай. ua писав, що у Порошенка прокоментували "чорний ролик" про слугу народу.