У мережі з'явилося фото, яке демонструє "підготовку" чинного президента України Петра Порошенка до дебатів, які проходять сьогодні, 14 квітня на НСК "Олімпійський".

На кадрі можна побачити людей, які спрямовуються вибудуваною колоною до місця проведення дебатів, в яких взяв участь лише один кандидат.

Фотографія була оприлюднена користувачем Facebook Євгеном Плинським.

Він зазначив, що на будь-які питання про спіймані в кадр списки, люди реагують вкрай агресивно.

"Більшість за списками факт. Організовано, колонами і дуже агресивно на питання про спіймані в кадр списки. Дніпровський район, Дарницький район, Солом'янка. Це з того що 100% потрапило в кадр зі списків людей. Звозять Київ, регіони поки не траплялися. Жиденько...." він написав під фото

Петро Порошенко
Петро Порошенко

В коментарях люди ділилися своїми спостереженнями цього "параду" імені Порошенко і писали обурені зауваження.

Користувач Володимир Орлов написав у коментарях, що "електорат" на фото точно проголосує за Володимира Зеленського:

"Женя, це тільки зпідпалочні) йдуть і матюкають все і вся. Цей «електорат» точно проголосує за Зе. Плюс всі ті, кому сьогодні ці заходи не дали нормально у вихідний день переміщатися по місту) чекаємо Вербну неділю)".

Большинство по спискам факт. Организованно, колоннами и очень агресивно на вопрос о пойманых в кадр списках. Днепровский...

Geplaatst door Evgeniy Plinskiy op Zondag 14 april 2019

Нагадаємо, кандидат у президенти Петро Порошенко проводить дебати на НСК "Олімпійський", де відповідає на запитання журналістів. Так,  журналістка задала Порошенко питання щодо бордів з Путіним і скандалього ролика про опонента кандидата в президенти Володимира Зеленскього і фуру, яка його збиває. 

Так, Порошенко заявив, що цими борадми він "не поставив знак рівності між Путіним і Зеленським". 

Як повідомляв "Знай.uа", у Зеленського пояснили перепалку з Порошенком.

Також "Знай.uа" писав, що Волкер розповів про виборі США на виборах президента України.