Петро Порошенко на своїх дебатах, які у Зеленського назвали агітаційним мітингом, робив все, щоб викликати радість натовпу: штовхав натхненні промови, співав пісні і навіть намагався пританцьовувати. Усе це супроводжувалося небувалою критикою українців і їх обуренням поведінкою гаранта з черговими спробами очорнити конкурента Володимира Зеленського.

Натовп і правда тріумфував, але українцям разкрилитаємницю такої кількості народу на сольних дебатах гаранта. Вся справа в тому, що бажаючих підтримати Петра Олексійовича звозили за списками. Відео-доказ цього опублікував на своїй сторінці один із журналістів.

А ось і повне відео зі списками Дарницького району на сьогоднішніх дебатах. Тобто мітингу

Geplaatst door Yevhen Kuksin op Zondag 14 april 2019

Популярні новини зараз

Катерина Осадча засумувала за минулим: без Горбунова і вагітного живота

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

Відео починається з того, що керівник групи, яка приїхала на дебати, не може долічитися однієї людину зі списку. Журналіст у свою чергу намагається з'ясувати, що це за група, з якого району і ким є ця сама "керівник".
"Це ви звідки? Ви керівник групи?" - запитує молодий чоловік. Жінка погоджується і повідомляє, що вона голова ОСББ Дарницького району і привезла мешканців будинку. Її супутниця помітила камеру і тоді тон бесіди змінився. Жіночка стала говорити, що це все добровільно, людей вона перераховувала просто так, вони приїхали самі на метро і у неї взагалі немає ніякого списку.

Все б нічого, але кінець відео таки показує, що у жінки в руках був той самий список, по якому звозили людей. Її подруга спробувала заховати перелік зі словами "У нас немає ніякого списку", але журналіст встиг вихопити пару кадрів.

А ось і списки. Дарницький район Повне відео - https://www.facebook.com/yevhen.kuksin/videos/2194258193998093/ ✅ https://t.me/baldtrue

Geplaatst door Yevhen Kuksin op Zondag 14 april 2019

Українці в коментарях не можуть прийти в себе від люті:
"Що і треба було довести. Крім загнаних баранів нікого не в змозі зібрати", "Вони до нього в СІЗО теж будуть їздити?", "Жесть просто, і мороз включили, не говорять нічого і брешуть, а ще хочуть, щоб правда була для них і добре жили...", "Це Петра не врятує", "А на дебатах він це назвав фейками", "Не встигли зробити перекличку.", "Я в шоці як він тримається за владу, таких ще не було"

Нагадаємо, що перепалка Порошенка із наступником Саакашвілі потрапила в прямий ефір.

Як повідомляв портал Знай.uа, Геращенко розповів про скандал з повістками Зеленському.

Також Знай.uа писав, що українці винесли вердикт Порошенку.