Відомий путінський пропагандист Ігор Коротченко, який себе називае військовим експертом, в ефірі "розважального" ток-шоу "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" розповів, що пожежа, яка сталася в Соборі Паризької Богоматері — це натяк на європейське майбутнє і провісник світової війни.

Про це свідчить відеозапис, який опублікували на YouTube користувачі мережі.

Ігор Коротченко

"Ця трагедія, яка відбулася в Парижі, це насправді загальносвітова трагедія. Це знак того, у що може перетворитися Європа, якщо буде продовжено курс на конфронтацію на Третю світову війну. Ось у що може перетворитися вся Європа, якщо вона і далі буде слідувати у фарватері військових планів американців! Розміщення американських систем середньої дальності, націлених на Росію, штовхає світ до Третьої світової війни", — нахабно висловився Ігор Коротченко.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Олександр Пономарьов з відром і щіткою потрапив у "рабство": "Валя змусила"

Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прюючі на місці масштабної пожежі криміналісти вважають, що пожежа в знаменитому соборі Паризької Богоматері назвали ймовірну причину події. Вони вважають, що пожежу міг спровокувати коротке замикання. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомила газета Le Parisien. У виданні не уточнили, яка саме проблема могла призвести до займання.

Варто нагадати, що ПСЖ прийме участь у зборі коштів на відновлення собору Паризької Богоматері, повідомляється на сайті французького гранда. ПСЖ має намір координувати роботу самого клубу, його партнерів і фанатів на всіх рівнях для стимулювання і участі в зборі коштів на відновлення собору.

Нагадаємо, Нотр-Дам де Парі по-українськи: згорілі перлини Києва, на які махнули рукою.

Як повідомляв Знай.uа "Це ж якою цинічною істотою треба бути": слова міністра культури про Нотр-Дам вивели українців з себе.

Також Знай.uа писав, "Ми вже отримали достатньо попереджень": над Вестмінстерським палацом нависла небезпека, може повторити долю Нотр-Дама.