Колишній депутат Верховної Ради Дмитро Крючков, екстрадований з Німеччини, назвав імена політиків, з якими співпрацював на посаді глави правління “Енергомережі”.

Про це пише Рoliteka з посиланням на LB.ua.

“В кінці 2014 року президент Порошенко зібрав РНБО для розгляду питання про скорочення в пікові періоди споживання електроенергії через конфлікт в Криму. Тоді генерація не покриває потреби. За підсумками РНБО секретар Турчинов доручив Мінпаливенерго провести конкурс з добору компаній для імпорту електроенергії. Конкурс був проведений і були обрані дві компанії: ДТЕК “Енергомережи”, які порівну розділили обсяги для постачання електроенергії. Ми постачали електроенергію на абсолютно законних підставах “, – розповів Крючков.

Він додав, що відразу після укладення контрактів на поставку електроенергії до нього приїхали “люди від Порошенка”.

“Не буду зараз називати прізвища, де мені запропонували: для реалізації контракту поставки електроенергії, щоб я поділився частиною корпоративних прав енергомережі”, – сказав Крючков.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

За словами Крючкова, стосовно цих об’єктів з ним регулярно спілкувався заступник голови фракції “Блок Петра Порошенко” Ігор Кононенко. Вони зустрічалися і проводили переговори на підставі “телефонних розмов” Кононенко з президентом.

Крючков заявив, що “на наступний день після призначення Вовка головою НКРЕ мене попросили з Адміністрації президента провести з ним зустріч і ввести в курс справи. Я таку зустріч провів в офісі на вулиці Володимирській … Зустріч була не наодинці, а за участю ряду директорів заводів “.

У середу, 17 квітня, у Солом’янському райсуді Києва проходить засідання у справі колишнього депутата, голови правління ХК “Енергомережи” Дмитра Крючкова, який є фігурантом у справі про присвоєння 346 млн грн “Запоріжжяобленерго”, в якому більше 60% акцій належить державі. Розслідування триває з грудня 2015 року.

Нагадаємо,  Національне антикорупційне бюро викликало на допит соратника президента Петра Порошенка і заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенко і бізнесменів Григорія та Ігоря Суркісів.

Як повідомляв раніше Знай.ua, ураїнцям показали свіжі рейтинги кандидатів у резиденти Петра Порошенка та Володимира Зеленського перед вирішальним другим туром виборів.

Також Знай.ua писав про те, що учитель історії в Боярці прямо під час уроку розповідала дітям, за що треба любити Порошенка і ненавидіти Зеленського.