Чинний президент Петро Порошенко має намір бути присутнім на дебатах зі своїм конкурентом у виборчих перегонах Володимиром Зеленським, які мають відбутись 19 квітня, і на стадіоні, і в студії Суспільного".

Представник Порошенка в ЦВК Руслан Князевич просить Комісію внести зміни в положення про порядок проведення дебатів, щоб президент встиг взяти участь в дебатах на НСК "Олімпійський" і на телеканалі "Суспільного".

Про це заявив представник штабу Порошенко Олег Медведєв на брифінгу у середу, 17 квітня.

"Оскільки є закон, який вимагає дебатів на "Суспільному", є відповідна інструкція ЦВК, то сьогодні від імені нашого кандидата його представник в ЦВК Руслан Князевич звертається до ЦВК з клопотанням про внесення змін до положення про порядок проведення дебатів", - сказав він.

Порошенко і Зеленський
Порошенко і Зеленський

Медведєв пояснив, зміни, про які йдеться, стосуються часу проведення дебатів на "Суспільному". Представник Порошенка просить змінити час ефіру на "Суспільному" для дебатів, щоб президент зміг бути присутнім і на стадіоні, і в студії.

"Наш опонент відмовився від будь-якого іншого часу проведення дебатів, які зафіксовані на 20:00 на "Суспільному", і наполягає, що має бути саме 19.00. Хоча ми так думаємо, що 19 годину поставили спеціально з розрахунку на те, що законослухняний громадянин Порошенко на 20:00 поїде на "Суспільне", і що він через це не зможе взяти участь в дебатах о 19 годині", - сказав Медведєв.

Він додав, що Порошенко "готовий бути і там, і там".

"Тому, щоб розставити всі крапки над і, ми звертаємося до ЦВК, щоб так сформували вечірній графік, щоб Порошенко міг бути на дебатах на стадіоні із Зеленським і взяти участь в тих дебатах, які передбачені чинним законодавством", - підсумував Медведєв.

Нагадаємо, українцям пояснили порядок проведення теледебатів кандидатів у президенти перед другим туром виборів.

Як повідомляв портал Знай.ua, на НСК "Олімпійський" будуть дві сцени, а пропускати шанувальників кандидатів будуть за особливими характеристиками.

Також Знай.ua писав, президент дав остаточну відповідь Зеленському про дебати.