протягом першого тижня після президентських виборів очікується помірний ріст курсу долара. Про це заявив старший аналітик Альпарі, передає РБК. 

"Через тиждень долар на міжбанку може торгуватися поблизу 27,1 грн, а готівковий долар у банках буде котируватися близько 27,0/27,2 грн", - сказав він.

Як нагадав аналітик, в останній передвиборчий тиждень валюта показала досить помірну динаміку.

"Найбільш вірогідний результат голосування, якщо орієнтуватися на дані соцопитувань, не стане сюрпризом для ринку. Примітно, що в п'ятницю, останній робочий день перед голосуванням, долар на міжбанку і готівковий в банках показав різну динаміку: безнал трохи знижувався, а нал дорожчав", - зазначив Иосуб.

зокрема, за минулий тиждень до другого туру голосування на президентських виборах, долар виріс до гривні на всіх сегментах валютного ринку на 0,02-0,7%.

Так, з п'ятниці по п'ятницю офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 26,83 грн до 26,84 грн (+0,02%). Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час зросли з 26,700/26,735 до 26,810/26,850 (+0,4%). Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках виросли за тиждень з 26,69/26,94 до 26,84/27,14 (+0,6%/+0,7%). При цьому спред між середньою продажем і середньої покупкою розширився з 0,9% до 1,1% за рахунок більш швидкого зростання курсу продажу у порівнянні з покупкою, нагадав, старший аналітик Альпарі.

Нагадаємо, кандидат у президенти Петро Порошенко після даних екзитполів визнав свою поразку на виборах президенти України. Так, чинний президент набрав 25,3 % - його опонент - шоумен, актор і політик Володимир Зеленський переміг у другому турі з 73,2%. Про це він заявив на прес-конференції в своєму штабі. 

Окрім усього іншого, Порошенко заявив, що "піде з офісу Президента, але не піде з політики" і заявив, що вибори в Україні пройшли демократично і прозоро. 

"Ми сьогодні не виграли бій, але це точно не означає,що ми програли війну... Але [Ці результати] дають підстави подзвонити моєму опонентові і привітати його", - заявив Порошенко. 

Нагадаємо, невістка Порошенко несподівано підтримала дружину Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, в справі слуги народу спливли всім знайомі прізвища.

 Знай. ua писав, що категорично заборонено робити на дільницях.